1453’te ölen bir meksikalı, hayatı boyunca hangisini yemiş olamaz?

Hangisi “geçici bir çözümle durumu kurtarmış görünmek” anlamındaki bir deyimdir?

Hangi şehirdeki metro istasyonu sayısı diğerlerinden daha fazladır?

Özellikle hamamlarda aydınlatmayı sağlayan kubbe üzerindeki cam pencerelere ne ad verilir?

Meryem Dizisi Son Bölüm Özeti: Meryem Hapisten Çıkıyor!

Dizi Haberleri 9 Ağustos, 22:45'de eklendi
Meryem Dizisi Son Bölüm Özeti: Meryem Hapisten Çıkıyor!

Kanal D ekranlarında 2. bölümü ile bugün ekranlara gelen Meryem dizisinde neler yaşandı? 2. bölümde özellikle hapse giren ve ne zaman çıkacak olduğu merak edilen Meryem’in yaşayacak oldukları ve yaşadıkları merak edilirken, dizinin 2. bölümünde Meryem hapisten zengin iş adamı sayesinde çıkabildi.

Ancak Meryem hapisten çıkmasına rağmen diğer suçu işleyen ve Meryem’in hapse girmesine neden olan iş adamı, Meryem’in hapisten çıkmasına sinir ve tehditler ile karşılık verdi.

Meryem Babasının Yatalak Olduğunu Öğrendi

2. bölümde Meryem hapisten çıkmasının ardından evine geçmeden hemen önce babasının yanına giderken, doktorlar tarafından kendisine söylenen ”babanız bundan sonra tamamen felçli kalacak, babanızı iyi olmaya motive edin” sözleri adeta üzerine yıkıldı.

Ne yapacak olduğunu bilemeyen Meryem, babasının bu durumundan üzüntü duyarken, 3. bölümde kendisine karşı kumpas kuranlara karşı Meryem’in neler yapacak olduğu merak ediliyor. Ancak 3.bölümde gelişmelerin bununla da sınırlı kalmayarak hapiste bıçaklanan mahkumun durumunun da seyirci tarafından merakla sorgulanacak olduğu tahmin ediliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.