Marvel Dizisi “Secret Invasion”dan İlk Kareler Yayınlandı!

Marvel Dizisi “Secret Invasion”dan İlk Kareler Yayınlandı!
0

Marvel hayranlarının merakla beklediği “Secret Invasion” dizisinden ilk kareler Vanity Fair tarafından paylaşıldı. Marvel Sinematik Evreni’nin birleştirici gücü Nick Fury’nin başrolünde olduğu dizi, dünya genelinde sessizce çifte ajanlar yerleştiren Skrullların gizli komplosunu ortaya çıkarıyor.

Dizide yer alan Skrull ajanlar, istedikleri kişinin görünümüne zahmetsizce bürünebiliyorlar, bu da onları tespit etmeyi oldukça zorlaştırıyor. Bu durumu vurgulayan Samuel L. Jackson, “Kimin dost, kimin düşman olduğunu bilmiyoruz. Kim iyi, kim değil?” diye konuşuyor.

Dizi, Nick Fury’nin Skrulllarla karşılaşmasını anlatan 1990’lı yıllarda geçen “Captain Marvel” filminin devamı niteliğinde. Ancak bu sefer Skrulllar, dünyayı istila etmek için sessizce plan yapıyorlar.

Gravik (Kingsley Ben-Adir) adındaki direniş lideri, ihtiyaç duydukları kaynakları ele geçirmek için gizli bir istila başlatıyor. Talos’un liderliğindeki gruptan ayrılan Gravik, Skrullların çıkarlarına uygun hareket etmek için güç kullanmaktan çekinmeyecek.

Dizide, Samuel L. Jackson’in yanı sıra Cobie Smulders, Ben Mendelsohn ve Martin Freeman gibi Marvel Sinematik Evreni’nin bilinen yüzleri de yer alıyor. Bunun yanı sıra Oscar ödüllü Olivia Colman da dizide Özel Ajan Sonya Falsworth karakterini canlandırıyor.

Dizide ayrıca, Emilia Clarke’un radikallere katılan kız G’iah karakterine hayat vereceği de açıklandı.

“Secret Invasion”, Marvel hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Dizinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz netleşmedi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir