Kısmetse Olur Yaren’in Eski Aşkı Şaşırttı: Sevilen Dizinin Başrolü Çıktı!

Kısmetse Olur Yaren’in Eski Aşkı Şaşırttı: Sevilen Dizinin Başrolü Çıktı!
0

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü adlı yarışmanın gelin adaylarından Yaren Dağ’ın eski sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Yaren’in eski aşkının, popüler bir dizide başrol oynayan Caner Topçu olduğu iddia edildi.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Yeniden Hayranlarıyla Buluştu

2017 yılında final yapan ve hafızalardan silinmeyen izdivaç programı Kısmetse Olur, YouTube platformunda Öykü Serter’in sunumuyla yeniden sevenleriyle buluştu. 9 gelin ve 9 damat adayının bir araya geldiği bu yarışma, büyük ilgi görüyor.

Yaren Dağ Kimdir?

Yarışmada dikkat çeken isimlerden birisi olan Yaren Dağ, kilolu hali ve estetikleriyle izleyicilerin radarına girdi. Son bölümdeki itirafıyla da merak uyandıran Yaren, erkekler evinde bulunan Erhan Saffar ile aşk yaşamaktadır.

Ünlü Oyuncu Caner Topçu ile Eski Aşk İddiası

Sosyal medyada gündem olan iddialara göre, Yaren Dağ daha önce Duy Beni adlı dizide Kanat karakterini canlandıran ünlü oyuncu Caner Topçu ile aşk yaşamıştır. Kısmetse Olur yarışmasında açıklama yapan Yaren, lise dönemindeki eski sevgilisinin şimdilerde başarılı bir dizide başrol oynadığını belirtti.

Caner Topçu’nun O Yıllardaki Sosyal Medya Paylaşımları Gündem Oldu

Yaren’in “Biz o zamanlar patene gidiyorduk, eğleniyorduk.” açıklamasının ardından Caner Topçu’nun o yıllardaki sosyal medya paylaşımları gündem oldu. İkili arasında yaşanan aşkın detayları ise henüz bilinmiyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir