Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Kayıtdışı Dizisi Adım Adım Finale Doğru Yürüyor!

Dizi Haberleri 1 Kasım, 13:59'de eklendi
Kayıtdışı Dizisi Adım Adım Finale Doğru Yürüyor!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kayıtdışı dizisi beklenilen ilgiyi göremediği için finale doğru gidiyor.

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in bulunduğu Fox TV ekranlarında yayınlanan Kayıtdışı dizisi adım adım finale doğru ilerliyor. Erkan Petekkaya’nın bir ajanı canlandırarak tüm karizmasını ortaya koyduğu dizinin gidişatı pekte iyi gözükmüyor. Daha önce aile babası, maço aşık gibi ilgi çekici rollerde izlediğimiz Erkan Petekkaya bu sefer karşımıza bambaşka bir rolle çıkıyor. Başarılı oyuncunun yeni rolünün izleyiciler tarafından pekte sevildiği söylenemez. Reyting sonuçlarıda bunu doğrular nitelikte.

Dizinin rakiplerinin de oldukça iddialı olması reytinglerdeki kötü gidişatın sebeplerinden bir tanesi olabilir. Show TV’nin yeni dizisi Çukur, Star TV’nin sevilen dizisi SÖZ, ATV’de Kırgın Çiçekler ve Kanal D’de Siyah Beyaz Aşk gibi rakipleri bulunan Kayıtdışı dizisi izleyiciyi ekran başına çekmekte zorlanmayan bu diziler karşısında kolay rekabet edemiyor. Hatırlayacağınız üzere Kanal D’ de İsimsizler dizisini bitirmemek için gününü değiştirerek Cumartesi günleri yayınlamaya karar vermişti.

Kayıtdışı dizisi ilk bölümleriyle havalı ve iddialı bir giriş yapmış olsa da bunun devamını getirmeyi başaramadı. Dizinin yayınlanan 7.bölümü Total kategorisinde 2.42 ile 22.sırada kendine yer bulabilirken, AB kategorisinde ise 3.20 reyting ile 11.sırada kaldı. Kayıtdışı dizisinin reyting sonuçlarından Fox TV’nin memnun olmadığını başarılı oyuncu kadrosuyla daha iyi bir sonuç beklediğini de söyleyebiliriz. Dizinin kadın programları kuşağına geçişide imajını olumsuz etkiledi. Tüm bu sonuçları incelediğimizde dizinin ya gün değiştirip tekrar bir umut diyerek devam edecek ya da dizi çöplüğü kervanına katılacak. Çünkü bu sonuçlar ile dizinin daha da ileriye gidebileceğini söylemek çok zor gözüküyor.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.