Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

İkimizin Yerine 344. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Dizi Haberleri 16 Ağustos, 18:13'de eklendi
İkimizin Yerine 344. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

İkimizin Yerine dizisinin 344. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peni bölüm fragmanında Ganga’nın yaptığı hataya şahit olacağız. Şiv Anandi’nin saçına bir gül takarak onu mutlu eder.

Ganga Jetsar’a dönerek hastanede çalışmak istemektedir. Jagdish ise Jaipur’da büyük bir bakımevinde çalışmanı istiyorum der ve Ganga’yı hayal kırıklığına uğrar.

İkimizin Yerine 344. Bölümde neler olacak?

Jagdish, Sanchi’ye eğitimini tamamladığı için işe girip girmeyeceğini sorar. Sanchi ise yakında bir doktor ile evleneceğini bu yüzden çalışmasına gerek olmadığını söyler. Jagdish ise bu duruma karşı çıkar.

 

İkimizin Yerine 344. Bölüm fragmanı

Sanchi evlendikten sonra Jagdish’in çalıştığı hastanede genel müdür olarak işe başlamış olacağını söyler. Jagdish buna inanmaz. Jagdish’e göre bunu en iyi Ganga yapabilir.

Ganga’ya kafayı takmış olan adamsa soluğu Ganga’nın yaşadığı yerde alır. Niyetini belli etmez ve şefkatli biri gibi tanıtır kendisini. Ganga kısa sürede Jetsar’a döneceğini söyler.

Jagdish Ganga’ya hastanede değil bir bakımevinde iş bulduğunu söyler. Ganga kendisine kafayı takan insanın iş teklifini kabul ettiği için pişman mı olacaktır?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.