Grabuna Filmi: Büyüleyici Bir Aşk Hikayesi ile Tarih ve Romantizmi Buluşturan Yapım

Grabuna Filmi: Büyüleyici Bir Aşk Hikayesi ile Tarih ve Romantizmi Buluşturan Yapım
0

Muazzam bir aşk hikayesini anlatan “Grabuna” filmi yakında seyirciyle buluşuyor! Kutsal Damacana filmindeki başarısıyla tanınan Atıf Erdoğan’ın yapımcılığını üstlendiği bu yeni yapım, dikkat çekici oyuncu kadrosu ve orijinal senaryosuyla büyük beklentilere sahip. Peki, Grabuna filminin konusu ne? Hangi platformda yayınlanacak? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Grabuna nerede çekiliyor? Tüm bu soruların yanıtları ve daha fazlasını bu yazıda bulacaksınız.

Grabuna Filminin Oyuncu Kadrosu ve Senaryosu

Çekirdek Yapım Alper Aksoy’un yapımcılığında gerçekleşen ve Atıf Erdoğan’ın uygulayıcı yapımcılığını yaptığı “Grabuna” filminin oyuncuları, okuma provasında bir araya geldi. Ergin Kılıkçıer tarafından kaleme alınan farklı senaryosuyla oldukça ilgi çekmesi beklenen filmin yönetmen koltuğunda ise Tolga Savu yer alıyor.

Filmin Konusu: Tarihi Bir Aşk Hikayesi

Grabuna, 1960’larda Ankara’dan Edirne Keşan’ın Grabuna kasabasına tayinini isteyen arkeolog Önder’in, yaşadığı büyük hayal kırıklıklarının ardından çalışmalara başladığı müzede, prensesleri andıran güzelliğiyle İpek’le karşılaşmasını ve bu büyüleyici kadınla yaşadığı büyük aşkı konu alıyor. Tarihi atmosferiyle Grabuna kasabasında çekilen filmin oyuncu kadrosu ise oldukça göz dolduruyor.

Oyuncu Kadrosunda İsimler ve Performanslar

Başrollerini Öykü Gürman ve Hakan Akgün’ün üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Bahtiyar Engin, Kaan Yılmaz, Mehtap Bayrı, Ramiz Mullamusa, Ergin Kılıkçıer ve Özlem Gezgin gibi yetenekli isimler bulunuyor. Özellikle Öykü Gürman, Grabuna’nın başrol kadın oyuncusu olarak büyük beğeni topluyor.

Çekimler ve Tarihi Dokunun Korunması

Filmin çekimleri, tarihi dokusu korunmuş doğal bir platoya benzeyen eski adı Grabuna olan Çamlıca köyünde gerçekleştiriliyor. Bu eşsiz mekan, filmin atmosferine büyük katkı sağlarken, oyuncular da oldukça heyecanlı olduklarını belirtiyorlar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir