Gönül Dağı’nda Flaş Değişiklik! İzleyiciler Yıkıldı…

Gönül Dağı’nda Flaş Değişiklik! İzleyiciler Yıkıldı…
0

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve cumartesi günlerinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Gönül Dağı, sezon boyunca izleyici kitlesini kendine hayran bırakmıştı. Ancak, bugün yayın akışında yer almayan dizi, izleyicileri derin bir üzüntüye boğdu.

Gönül Dağı hayranları, dizinin neden yayınlanmadığı konusunda araştırmalar yapmaya başladı. Dizinin final mi yaptığı ya da yayın gününün değiştiği soruları sorgulanırken, detaylı bilgi arayışı da arttı.

Anadolu’nun sıcakkanlı ve sevecen insanlarının öyküsünü anlatan Gönül Dağı, bozkırın ortasındaki şirin bir kasabada geçiyor. Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu gibi ünlü oyuncuların başrolünde yer aldığı dizi, geniş bir izleyici kitlesine sahip.

Gönül Dağı, reyting yarışında sıklıkla galip gelerek, her hafta milyonlarca izleyici tarafından takip ediliyor.

Cumartesi ekranlarda gösterilmedi

25 Mart Cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm, izleyiciler tarafından merakla beklenirken, yayın akışında yer almaması nedeniyle büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Gönül Dağı izleyicileri, sosyal medyada ve arama motorlarında sebebi araştırmaya başladı.

Ancak, yapılan araştırmalar sonucunda, Gönül Dağı’nın bu hafta özel bir yayın planlaması yaptığı öğrenildi. Dizinin yeni bölümü, 1 Nisan Cumartesi günü TRT 1 ekranlarından yayınlanacak.

25 Mart Cumartesi günü Euro 2024 elemeleri kapsamında milli maç olması nedeniyle, Gönül Dağı’nın yayınlanmayacağı kararlaştırılmıştır.

 

Haftaya Cumartesi kaldığı yerden devam

Gönül Dağı hayranları, yeni bölümü merakla beklerken, dizinin cumartesi günleri yayınlanmaya devam edeceği açıklanmıştır.

Gönül Dağı’nın hayranları için bu hafta özel bir planlama yapıldı. Yeni bölüm, 1 Nisan Cumartesi günü ekranlarda olacak. Gönül Dağı izleyicileri, heyecanla yeni bölümü beklerken, dizinin sıcakkanlı karakterleri ve etkileyici senaryosuyla izleyici kitlesini kendine hayran bırakmaya devam edeceği kesin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir