Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Game of Thrones Set İnşaatı Çalışmalarından İlk Görüntüler!

Dizi Haberleri 21 Kasım, 16:58'de eklendi
Game of Thrones Set İnşaatı Çalışmalarından İlk Görüntüler!

Dünya üzerinde oldukça büyük çapta bir hayran kitlesine sahip olan ve George R. R. Martin’in kitaplarından uyarlanan Game of Thrones dizisinin çekimleri için kale inşaa edildiğini daha önce bu haberimizde duyurmuştuk. Devasa büyüklükteki bu kale inşaatından da ilk görüntüler gelmeye başladı.

HBO kanalının fantastik-kurgu türündeki dünyaca ünlü dizisi Game of Thrones’in sekizinci ve son sezonunun çekimleri devam ederken, çekimlerin yapılacağı kale tarzı bir yapı inşaat ediliyordu. Çalışmalarına başlanılan kale inşaatıyla ilgili ilk görüntülerde internet ortamında dolaşmaya başladı. Dev boyutlardaki bu yapı, dizinin önceki sezonlarında Westerosta geçen birçok diziye ev sahipliği yapmış olan Kuzey İrlanda’nın başkenti olan Belfast’ta yapılıyor. Şuan için sadece mazgallı siper’in inşaatının tamamlandığı, daha sonra yapılacak olan eklemeler ile birlikte inşaatı devam eden yapının Winterfell yani Kışyarı büyüklüğünde olacağı gelen ilk bilgiler arasındaydı.

İnşaat çalışmaları devam eden setin dizide Blackwater Körfezi olarak bilinen bir bölgede, Lannister hanesine ait bir kale olacağıda söylentiler arasında. HBO’nun büyük çaptaki savaş sahneleri burada çekmeyi planladığı düşünülüyor. Game of Thrones’in merakla beklenilen sekizinci ve son sezonunun 2019 yılı içerisinde yayınlanması beklenilirken sezon içerisindeki sadece bir bölümün en az 15 milyon dolara mal olduğu açıklandı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.