Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

Dolunay Dizisi İzleyicileri İkiye Böldü!

Dizi Haberleri 20 Kasım, 14:37'de eklendi
Dolunay Dizisi İzleyicileri İkiye Böldü!

Star TV’de ekranlara gelen Dolunay dizisinde yaşanan olaylar dizi izleyicilerini ikiye bölmüş durumda. Başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman’ın yer aldığı Dolunay dizisinde, Ferit ve Nazlı’nın aşkının dışında Fatoş ile ilgili yaşanan durumlarda izleyicileri tamamen ikiye bölmüş durumda. Dizi izleyicileri Fatoş ile ilgili yaşanan olaylar hakkında sosyal medya üzerinden çok sayıda yorum yapıyor.

İlk başlarda Engin ile büyük bir heyecanla aşk yaşamaya başlayan Fatoş, daha sonra ise birbirlerine uygun olmadıklarını farketmelerinin ardından ayrılmışlardı. İzleyicilerin dikkatini çeken yeni gelişme ise Engin’in şoförü olan Tarık ile Fatoş arasında başlayan arkadaşlık. Fatoş henüz farketmese de Tarık içten içe Fatoş’a aşık olmaya başladı ve bunu şuan için farkettirmemeyi başardı. Fatoş ise Tarık’la olan arkadaşlıklarının çok iyi gitmesine rağmen Tarığın ona karşı duyduğu hisleri o Tarığa karşı duymuyor. Tarığı iyi bir arkadaş olarak gördüğü için de Manami ile aralarını yapmaya bile çalıştı.

Peki izleyiciler hangi konuda ikilemde kaldılar diye soracak olursanız işte tam da bu konuda dizi izleyicileri ikiye bölündüler. İzleyiciler’in bir kısmı Engin ile Fatoş’u yakıştırırken diğer bir kısmı da Tarık ile Fatoş’u yakıştırıyorlar ve sosyal medya üzerinden yorum fırtınası estiriyorlar. Engin’e karşı olan hisleri hala devam etmesine rağmen bir türlü bir araya gelmeyi başaramayan Fatoş’un Tarık ile olan arkadaşlığı aşk’a dönüşür mü bilinmez ama dizi izleyicileri Tarık ve Fatoş aşkına daha sıcak bakıyorlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.