Türkiye’den olimpiyatlara katılan ilk kadın sporcular olan Halet Çambel ve Suat Fetgeri Aşeni 1936’da Berlin Olimpiyatlarında

Hangi ünlü kişinin doktora tezinde intihal yaptığı belirlenmiştir

Kendi resmi dilindeki adının anlamı Adalar olan ülke hangisidir

Pisagor’a göre hangisi sağlıksızdır ve insanların birbirine savaş açmasına sebep olur

Çocuklar Duymasın 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi Haberleri 8 Eylül, 20:54'de eklendi
Çocuklar Duymasın 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çocuklar Duymasın dizisi son haftalarda en fazla acı ve dram ile izlenecek olan diziler arasında tartışmasız birinci sırada yerini alacak. Dizinin oyuncusu olan Vatan Şaşmaz’ın canice bir şekilde öldürülmesi ve bu olayın ünlü bir otelde eski sevgilisi tarafından işlenmesi dizinin oyuncularının yanında tüm Türkiye’De bir infial yaratmıştı.

Dizide oyuncu olarak ekranlarda göründüğü sırada yaşanan bu cinayet olayının duyulmasının ardından tüm oyuncular ve Türkiye yasa boğulmuş ve olay 2-3 gün boyunca basının birinci gündeminde yer almıştı.

Kısa Sürede Unutuldu Ancak…

Çocuklar Duymasın 7. Bölüm bölümü bu Pazar günü yayınlanacak. Ancak dizide sevilen ve sempatik oyuncu Vatan Şaşmaz maalesef olamayacak. Cinayetin ardından kısa süre içerisinde unutulan Engin yani Vatan Şaşmaz’ın dizi oyuncuları tarafından yaşatılacak olduğu kadar tüm Türkiye tarafından da her yıl öldüğü gün ve her yeni bölümde akıllara geleceği tartışmasız bir gerçek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Malatya haber