Game of Thrones Final Sezonuyla İlgili Heyecanlandıran Açıklama

Game of Thrones Final Sezonuyla İlgili Heyecanlandıran Açıklama
1

Dünyayı kasıp kavuran Game of Thrones dizisinin final sezonunun altı bölüm olacağı daha önce yapımcı televizyon kanalı tarafından açıklanmıştı. Dizinin hayranları ise final sezonunda altı bölümün çok yetersiz kalacağını söyleyerek sersenişte bulunmuşlardı. Amerika Birleşik Devletleri Televizyon Eleştirmenleri Derneği`n de yazlık basın turunda konuyla ilgili açıklama yapan HBO başsorumlusu Casey Bloy, dizinin sezon finalindeki bölümlerin iki saatten oluşabileceğini ve diğer sezonlardan çok daha uzun sürebileceğini söyledi.

Casey Bloys açıklamalarını şöyle sürürdü :

“Game of Thrones’ın final sezondaki bölünlerin daha uzun olacağını düşünüyorum, fakat ne kadar uzun olacağından emin değilim. Bu konuyu henüz tartışmadık. Bölüm başına iki saat fazlaymış gibi görünüyor ama Game of Thrones harika bir dizi, kim bilir?”

Bloys, ayrıca dizinin şu anda geliştirilen “spin-off”larından herhangi birinin, Game of Thrones’ın bittiği tarihten en az bir yıl itibaren yayınlanmayacağını sözlerine ekleyerek nedeni şu şekilde açıkladı: “Şu anda dikkatleri Game of Thrones’tan başka bir yapımın üzerine çekilmesini istemiyorum. Final sezonu muhteşem olacak.”

Casey Bloys ayrıca geliştirilen “spin-off”ların dizi bitiminden itibaren 1 yıl kesinlikle yayınlanmayacağını söyleyerek; “Şu anda dikkatleri Game of Thrones’tan başka bir yapımın üzerine çekilmesini istemiyorum. Final sezonu muhteşem olacak.” dedi.

 

Bu açıklama dizinin şu anda 7. sezonunu izleyen takipçileri heyecanlandırdı ve 8. yani final sezonu şimdidem merak edilimeye başlandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. En az 4-5 sezon daha devam etmeli game of thrones

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir