Game of Thrones 4. Bölümü İnternete Sızdırıldı!

Game of Thrones 4. Bölümü İnternete Sızdırıldı!
0

Game of Thrones ile ilgili geçtiğimiz günlerde hacklenme ve senaryo sızdırılma haberi dizi severlerin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sızıntının sadece senaryo ile kalmadığı bugün ortaya çıktı. Sevilen dizinin 4. bölümü hackerlar tarafından internete sızdırıldı ve pek çok torrent sitesinde yayınlandı. Daha önce çok sayıda saldırının hedefi olan HBO ise kötü günler geçiriyor. Dizinin The Spoils of War isimli 4. bölümü internette düşük kalitede bulunabiliyor. Sızan bölümde “for internal viewing only” ibaresi bulunuyor. Yani yayın öncesi izlemesi gereken kişiler için yüklenen bölüm sızdırılmış durumda. Düşen bölümün orjinal olup olmadığı henüz bilinmese de yapımcı şirketten bir açıklama gelmedi.
HBO’nun dağıtım ortağı olan Star India şirketinin sözcüsü, “7’nci sezonun 4’üncü bölümünün internete sızdırılması meselesini ciddi bir şekilde ele aldıklarını ve konuyla ilgili bir iç soruşturma başlattıklarını” açıkladı.
The Spoils of War‘ adını taşıyan yeni bölüm, sosyal medya platformu Reddit’e Cuma sabahı yüklendi. Game of Thrones dizisiyle ilgili popüler bir tartışma forumuna bölümü yükleyen takma isimli bir kullanıcı, “Pakistan’dan bir hediye” yorumuyla paylaşımda bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir