Çukur Dizisi 6.Bölümden İlk Sahne Yayınlandı!

Çukur Dizisi 6.Bölümden İlk Sahne Yayınlandı!
0

Show TV’de ekranlara gelen Ay Yapım imzalı popüler dizi Çukur’un yeni bölümü olan 6.bölümden ilk sahne paylaşıldı. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu gibi son dönemin başarılı oyuncularının bulunduğu Çukur dizisinin 5.bölümüne olan ilgi bir hayli fazlaydı ve bu da reytinglere yansımıştı. 5.bölümün son sahnesinde ise silah sevkiyatı sırasında baskın oluyordu. Yeni bölüm ile ilgili en çok merak edilen soru ise Yamaç’ın elinde keskin nişancı tüfeği olan Aliço’ya vur emri vermesiyle birlikte Emmi ya da Paşa’nın vurulup vurulmadığı.

Dün akşam 5.bölümü ile ekranlara gelen Çukur dizisi izleyicileri ekran başına çekti. Özellikle Vartolu karakterinin duygulandıran hikayesi izleyiciyi derinden etkiledi. 5.bölümün bitmesinin ardından dizi izleyicileri google üzerinde yeni bölüm fragmanını aramaya başladılar. Son bölümde yaşanan Koçovalı kadınları arasındaki fırtınalı havanın gelecek bölümlere yansıyıp yansımayacağı da merak ediliyor. Yamaç’ın içlerindeki haini bulmaya çok yaklaştığı 5.bölümde Selim, Avukat olarak bilinen kişiye silah sevkiyatının gerçekleşeceği yeri haber verip ardından kardeşi Yamaç’a onun haklı olduğunu İsa’nın hain olsada bazı şeyleri bilemeyeceğini içlerindeki hainin daha yakınlarında olan birisi olduğunu, Paşa veya Emmi ya da her ikisininde hain olabileceğini söylemişti. Selim silah sevkiyatı sırasında herhangi bir sorun olması durumunda ise hainin onların olduğununda kesinleşeceğinide sözlerine eklemişti. Son sahnede ise Selim’in dediği gibi silah sevkiyatı sırasında sorun oldu ve silahlı baskın yediler. Yamaç Aliço ile birlikte yaşananları uzaktan takip ederken vur emri vermesiyle birlikte Emmi ve Paşa’nın başına bir şey gelip gelmediği de en çok konuşulan konulardan birisi oldu.

Dizinin yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede İdris Koçovalı ve Yamaç Koçovalı arasında geçen baba-oğul sahnesindeki konuşmalar kafalarda ”Selim’in hain olduğu ortaya mı çıktı?” gibi soru işaretleri bıraktı. Yayınlanan videoda İdris Koçovalı’nın Yamaç’a ”Bütün Çukur’un kaderi senin kaderine bağlandı artık.” sözü Yamaç’ın artık tamamen Çukur’a döndüğünün işareti olarak görüldü. Dizinin yeni bölümünden paylaşılan ilk sahneyi aşşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir