Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncularının İlk Bölüm Heyecanı!

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncularının İlk Bölüm Heyecanı!
0

Star TV ekranlarında ilk bölümüyle birlikte ekran yolcuğuna başlayan ”Ufak Tefek Cinayetler” dizisinin oyuncuları Kemer Country Club’ta düzenlenen bir davete katıldılar.

Star TV ekranlarının iddialı dizisi ”Ufak Tefek Cinayetler” in oyuncuları dün akşam düzenlenen bir davete katılarak ilk bölümü beraber izlediler. Yapım ekibi, Star Tv yöneticileri ve dizinin başrol oyuncuları’nın da katıldığı davette ilk bölümü birlikte izleyen oyuncuların heyecanları gözlerden kaçmadı. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerini Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu’nun paylaştığı dizi 4 kadın ve 4 adamın arasındaki sırlar,tutku dolu aşklar, sonu gelmeyen yalanlar ve inanılmaz bir rekabeti konu alıyor. Senaryo yazarlığını ise Meriç Acemi’nin yaptığı dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer ikilisi beraber yapıyor.

Dün yayınlanan ilk bölümüyle birlikte sosyal medya üzerinde de oldukça yankı uyandıran ”Ufak Tefek Cinayetler” dizisi #UfakTefekCinayetler etiketi ile Twitter Türkiye gündeminin en çok konuşulanları arasında kendine yer bulmayı başardı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir