Tutsak Dizisi 5.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Tutsak Dizisi 5.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
0

Kanal D ekranlarında yayınlanan Tutsak dizisinin 5. bölüm fragmanı paylaşıldı.

Yayınlanan son bölümüyle izleyicilerini ekran başına kitleyen dizinin son bölümünde yaşanan olaylardan kısaca bahsetmek gerekirse şöyle özetleyebiliriz. Bahadır ve Murat ikilisinin arasındaki konuşma kavgayla sonuçlanmıştı. Nazlı ise Sadullah’ın öldüğü gün ailesiyle arasındaki konuşmalarını öğrenmişti. Bir diğer gelişme ise Bahadır’ın Elif’e ilan-ı aşkıydı. Kenan, Sadullah’ı öldürdüğü ile suçlanıp tutuklanmış ve ailesini zor bir durumla karşı karşıya bırakmıştı. Son olarak Sadullah’ın öldürüldüğü yerde bir delil bulunmuştu.

5.bölüm fragmanına baktığımızda ise Bahadır Sadullah’ı öldürdüğünü ”Ben öldürdüm.” diyerek itiraf ettiğini görüyoruz. Sadullah’ın katili gerçekten de Bahadır mı? Kenan Elif’e çıkarları için mi güveniyor? gibi soruların cevaplarını 5.bölümde bulmayı umuyoruz.

Yönetmenliğini Serhan Şahin’in yaoptığı Senaryosunu Gürkan Tanyas’ın yazdığı, oyuncu kadrosunda ise Pamir Pekin (Kenan), Gülper Özdemir (Elif), Caner Şahin (Bahadır), Ayda Aksel (Leman), Seray Gözler (Sevim), Özcan Varaylı (Enver), Murat Balcı (Murat), Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas), Ceyda Kasabalı (Derin), Güneş Emir (Bennu), Çağdaş Tekin (Okan), Mehmet Gürhan (Mehmet), Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah)’ın bulunduğu Tutsak dizisinin yeni bölümü 17 Ekim Salı akşamı 20:00’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dizinin 5.bölüm fragmanını aşşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/ikzq-CeoQHA

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir