Sihirli Annem Ceren Kimdir?

Sihirli Annem Ceren Kimdir?
0

Fantastik bir dizi olan Sihirli Annem Ceren karakteri ile insanların hafızalarına kazınmış bir yapım. Gizem Güven hakkında sizlere bilgiler sunmak isteriz.

Günümüzde birçok fantastik yapım yer alıyor. Son zamanlarda etkisini televizyon ekranlarında azaltmış olsa da geçmişte pek çok fantastik dizi ile karşılaşmış olduk. Bunlardan birisi de Sihirli Annem idi. Bu dizide yer alan karakterlerden birisi olan Ceren yani Gizem Güven, popüler oyuncular arasında yer alıyor. Kendisi hakkında merak edilen detayları cevaplamak istiyoruz.

Sihirli Annem

Sihirli Annem, 2003 yılının Şubat ayında başlamış bir dizi. 2006 yılına kadar devam eden ve ardından final yapan seri, 2011 ve 2012’de tekrar devam etti. 2021 ve 2022 yıllarında ise yeni jenerasyon olarak çekildi.

Sihirli Annem dizisinin hikayesinden de bahsetmek gerekiyor. Dizide Betüş ve Sadık adında mutlu bir aile yer alıyor. Betüş, peri olarak karşımıza çıkarken Sadık, ölümlü bir insan olmakta. Bu ailenin çocukları ise Cem, Ceren ve Çilek. Çilek, diziye sonradan dahil oldu. Betüş’ün annesi Dudu, daha önce yaşadığı bir olaydan ötürü kızının fani olan Sadık ile evlenmesini istemiyor. Bundan dolayı çeşitli büyüler yaparak evliliğe engel olmaya çalışıyor.

Sihirli Annem Ceren karakteri hakkında bilgi vermeden önce yeni nesil Sihirli Annem’den de söz etmek gerekiyor. 2011 yılında tekrar başlayan dizi, çocukların büyümüş halini gösterirken aynı zamanda yeni karakterler ile de bizleri karşılıyor. Artık insanlar biraz daha yaşlanmıştır ve daha da olgunlaşmıştır. Yeni sezonlar, eski sezonların ilerleyen yıllardaki devamı niteliğinde çekildi.

2021 ve 2022 yıllarındaki seri ise yeni jenerasyon olarak açıklanabilir. Yani 2003 yılındaki başlangıç gibi yeni oyuncularla yeni bir çekim yapıldı ve bu bölümler yayınlandı.

Sihirli Annem Ceren

Sihirli Annem’in sevilen karakterlerinden birisi Ceren, Betüş ve Sadık’ın ortanca çocuğu olarak yer almakta. Cem’den küçük ve Çilek’ten büyük olan Ceren, dizinin ilk bölümlerinde henüz ilkokula gitmektedir. 2011 yılında çekilen bölümlerde ise Ceren’in liseye gittiği gösteriliyor. Ceren’in küçükken özellikle Cem ile sık sık tartıştığı görülür. Bu tartışmalar genellikle güzel bir şekilde son bulur. Büyüdüklerinde de Cem ve Ceren’in tartışmalarına denk gelinir fakat artık eskisi kadar birbirlerine saldırmazlar.

Sihirli Annem Ceren

Gizem Güven

Sihirli Annem Ceren karakteri ile hafızalara kazınan Gizem Güven, 31 Aralık 1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. Günümüzde oyuncu ve tasarımcı olan Gizem, 3 yaşından itibaren reklamların yüzü haline gelmeye başladı. Oynadığı reklamlar arasında LC Waikiki, Ülker Rondo bisküvi ve Coca-Cola gibi pek çok marka reklamı yer alıyor.

Rol Aldığı Projeler

Gizem Güven’in rol aldığı ve seslendirdiği yapımlar arasında İki Arada, Yüzüklerin Efendisi: İki Kule, Sihirli Annem, Selena ve Yedikule Hayat Yokuşu gibi projeler yer alıyor. Aldığı ödüller arasında ise 2 kez en iyi çocuk oyuncu ödülü bulunuyor.

Cemre Demircan

Sihirli Annem Ceren deyince akla gelen bir diğer oyuncu olan Cemre Demircan, Sihirli Annem’in yeni jenerasyonunda oynayan bir oyuncu. 2021 ve 2022 yıllarında çekilmiş bölümlerde kendine yer veren Cemre, Ceren karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Projeler

Cemre Demircan’ın rol aldığı projeler arasında Şahmaran, Kuruluş: Osman, Sihirli Annem, Şöhretler Okulu ve Gönül Dağı yer alıyor. Sihirli Annem Ceren olarak da tanınan Cemre Demircan’ın rol aldığı projeler ve rol isimlerini sizler için aşağıda paylaştık.

  • Gönül Dağı
  • Şöhretler Okulu
  • Sihirli Annem – Ceren
  • Kuruluş: Osman – Fatma
  • Şahmaran – Gül

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir