Show TV Dizileri

Show TV Dizileri
0

Sevilen kanallardan birisi haline gelen Show TV dizileri ile beraber merak edilen bir yer haline geldi. Bu başlık altında Show TV’nin yapımlarını konuşacağız.

Show TV’de yayınlanan birçok program, dizi ve yarışma yer alıyor. Firma, izleyicileri etkisi altına almak için elinden geleni yapmaya gayret gösteriyor. Yaptığı icraatlar arasında güzel diziler yayınlamak da yer alıyor. Lafı daha fazla uzatmadan hemen içeriğe giriş yapmaya başlayalım.

Show TV

Show TV, 1 Mart 1991 tarihinde yayın hayatına başlayan bir TV kanalı olmakta. İlk olarak Fransa’da yayın yapan kanal, 1992’de Türkiye’de de yayına başlamış oldu. 2011’de ise HD yayına geçiş yaptı. Bu zamana kadar pek çok kez el değiştiren Show TV, güncel olarak yayınladığı pek çok içerik ile tanınıyor. Bunlar arasında Cumartesi Sürprizi, Pazar Sürprizi, Gelin Evi ve Bir Şansım Olsa gibi yapımlar bulunuyor.

Show TV Dizileri

Show TV’nin sunduğu pek çok yapım bizlerle buluşmakta. Bu diziler arasında Aile, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Kızılcık Şerbeti ve Güzel Günler bulunuyor. 4 diziye yer veren Show TV, diğer kanallara göre oldukça sade bir tutum sergiliyor.

Aile

Ay Yapım imzalı Aile dizisi, dram türünde seyircilerle buluşuyor. 7 Mart 2023 tarihinde sezona başlayan serinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer alıyor. Toygar Işıklı’nın bestelediği dizinin gösterim süresi ise 120 dakika olarak yer alıyor.

Dizinin başrolü Kıvanç Tatlıtuğ, Aslan Soydan karakterini canlandırıyor. Devin Akın karakterini ise Serenay Sarıkaya oynuyor. Aslan Soydan, soylu ve zengin bir aileden geliyor. Devin Aydın ise psikolog olarak görev yapıyor. Bu ikili, benzer sorunları yaşamakta. Havalimanında karşılaşan ikili, önceleri anlaşamasa da bir süre sonra ilişki yaşamaya başlıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

“Ben Yoruldum Hayat, Sorma ve Gitme” gibi şarkıları ile bilinen Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Show TV dizileri arasında öne çıkan bir seri olarak yer alıyor. 21 Temmuz 2022 tarihinden sonra yayın hayatına başlayan dizinin gösterim süresi 145 dakika. Başrollerinde Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan’ın yer aldığı dizinin yönetmen koltuğuna Altan Dönmez oturmakta.

Dizide mafya babası olan Emin Güngören adında bir karakter yer alıyor. Bu karakter, bir gece operasyonda bir öğrencinin ölümüne şahit oluyor. Gerçekleri emniyet güçlerine anlatan Emin, ardından yeni bir hayata başlayarak lisede öğretmenlik yapma kararı alıyor.

Show TV Dizileri

Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti, 2022’nin sonunda ilk sezona başlayan dram türünde bir dizi. Gold Film imzalı bu yapımda yönetmen koltuğuna oturan isim Hakan Kırvavaç. Senaryo ekibinde Melis Civelek bulunuyor. Dizinin başrol oyuncuları Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Settar Tanrıöğen ve Doğukan Güngör olarak yer alıyor.

Kıvılcım, iyi eğitim almış modern bir kadın. Kızlarından birisi olan Çimen, liseye gidiyor. Doğa ise üniversiteye yeni başlamış. Doğa, daha üniversitenin ilk yılında evlenme kararı alır. Doğa’nın evlendiği kişinin ailesi ise muhafazakar çıkar. Kıvılcım, bu duruma karşı çıkar.

Güzel Günler

Show TV dizileri arasında karşımıza Güzel Günler de çıkmakta. İzleyicileri etkileyen bir yapım olan Güzel Günler, komedi ve aile tarzında bir seriye sahip. Başrol oyuncuları arasında Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak ve Yıldıray Şahinler bulunuyor. Erol Avcı’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yapım şirketi ise TMC Film. Güzel Günler dizisi, mutlu bir ailenin hikayesini anlatıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir