Evlilik Programları Hakkında Son Karar Açıklandı

Evlilik Programları Hakkında Son Karar Açıklandı
0

Evlilik programları ile ilgili olarak bugüne kadar milyonlarca şikayet gitmesine rağmen RTÜK tarafından gereken cezaların verilmediği ve programların kapatılmadığı,halkın dikkate alınmadığını açıklayan vatandaşlar yeni sezonda da evlendirme ve benzeri programlar ile karşı karşıya kalacak.

Özellikle son dönemde kapanacak mı? Sorularının fazlası ile arttığı evlendirme programları hakkında yapılan açıklamaya göre konu ile ilgili olarak RTÜK İzleme ve Değerlendirme Dairesi Başkan Yardımcısı Murat Ellialtı, tarafından yapılan açıklamada yaz döneminde kanal yetkilileri ile görüşme yapıldığını ve bunun sonucunda kanal yönetimleri tarafından da bu tarz programların ekranda çirkin durduğuna ve yeni sezonda farklı bir format ile devam etmesine karar verildiğini açıkladı.

Evlendirme Olmayacak, Boşanma Mı Olacak?

RTÜK İzleme ve Değerlendirme Dairesi Başkan Yardımcısı Murat Ellialtı, tarafından yapılan açıklama sonrası vatandaşların kafasında ”evlendirme olmayacak benzer adaylar evlenmiş gibi şimdilerde olduğu gibi boşanmaya hazır olarak yada boşanmış olarak gösterilip kaos mu yaratılacak?” sorularını sordu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir