Beşiktaş Galatasaray Maç Sonucu 27 Ekim BJK GS Maçı kaç kaç bitti

Beşiktaş Galatasaray Maç Sonucu 27 Ekim BJK GS Maçı kaç kaç bitti
0

Spor Toto Süper Lig’de günün maçında Beşiktaş Galatasaray karşı karşıya geliyor. Beşiktaş Galatasaray maç sonucu. Beşiktaş Galatasaray skoru. Beşiktaş Galatasaray sonucu kaç kaç? Süper Lig’de günün maçında Beşiktaş Galatasaray maç sonucu ve skorunu sizler için derledik. Zorlu maçta Beşiktaş Galatasaray skoru ve sonucu sizlerle. Beşiktaş Galatasaray maç sonucu ve skoru.

Beşiktaş Galatasaray maç sonucu (0-0 Maç başladı)

Süper Lig’de günün maçında Beşiktaş Galatasaray karşı karşıya geliyor. Vodafone Park stadyumunda oynanacak Beşiktaş Galatasaray maçı 19:00’da başlayacak. Zorlu maç sonucu ve skoru sizlerle. Beşiktaş galatasaray kaç kaç bitti gibi sorusunu sizlere hazırlayacağız.

27 Ekim Pazar Beşiktaş Galatasaray derbisi kaç kaç bitti?

Beşiktaş Galatasaray derbisi 27 Ekim tarihinde oynanacak. Zorlu maç başlar başlamaz Beşiktaş Galatasaray skoru sizler için hazırlayacağız. Beşiktaş Galatasaray maç bilgilerini sizler için vereceğiz.

Adem Ljajic yedekler arasında

Beşiktaş’ın yıldız ismi Adem Ljajic yedekler arasında. Abdullah Avcı perşembe günü maç oynaması nedeniyle tamamen raporlar doğrultusunda Adem Ljajic vücudunun dinlenmesi hesap ederek böyle bir kadro çıkarttığı öğrenildi.

Falcao son dakika kadrodan çıkartıldı

Galatasaray’da Falcao oynayıp oynamayacağı son dakika belli oldu. Falcao son dakika kadrodan çıkartıldı. Galatasaray Andone tek forvet oynayacak ve yedeği yok. Kötü bir durumda Babel o bölgeye geçerek oynamaya devam edecek.

Karşılaşmanın ilk golü Umut Nayir’dan geldi

İlk yarıyı 0-0 beraberlikle tamamlayan Beşiktaş 2. yarıda Umut Nayir’ın 69. dakikada attığı gol ile durumu 1-0 yaptı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir