Sevgili Geçmiş dizisinin konusu ne? Dizi nerede çekiliyor?

Sevgili Geçmiş dizisinin konusu ne? Dizi nerede çekiliyor?
0

Merakla beklenen sevgili geçmiş dizisinin yayın tarihi izah etti. İlk bölümü 25 Ekim Cuma günü star tv ekranlarında yayımlayacak.

Sevgili geçmiş dizisi konusu

Sevgili geçmiş dizisi üç kız kardeşin hayatını anlatıyor. Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün egenin bir kasabası olan Güneşli Bahçe’de düğün için bir araya gelirler. Düğün gecesi akla gelmeyecek bir olayla beklenmedik bir olayın içinde bulurlar kendilerini. Üç kız kardeş, biri  müzisyen biri doktor, biri ise geniş bir alanda üzüm bağlarının sahibi. Kardeşler o günden sonra Güneşli Bahçe’de birlikte yaşamaya mahkum kalırlar. Zorunluluktan doğan bu ilişki giderek yerini arkadaşlığa, arkadaşlığa,  sevgiye, kardeşliğe bırakacaktır. Birbirlerini tanıdıkça birbirlerine bağlanırlar ve aralarında kuvvetli bir dayanışma oluşur.

Sevgili geçmiş dizisinin çekim mekanı olarak İzmir Urla seçilmiş. Urla’nın tabiatı ve mavi denizi ile görenlerde hayranlık uyandırıyor.

Sevgili geçmiş fragmanı

 

Dizinin oyuncuları

Ece Uslu – Cahide Esen Karalar Emre Kınay – Cemal Karalar Sevda Erginci – İpek Gencer Çiçek Acar – Gülistan Elit Özdemir – Sinan Malik Burak Yamantürk – Kenan Soykan Melis Sezen – Deren Mübarek Özge Özacar – Azra Yılmaz Zeynep Gülmez – Müjgan Renan Bilek – Komiser Hülya Duyar – Afet Yunus Narin – Aras Burak Çelik – Mahir Denizhan Elifcan Ongurlar – Çilem Doğan

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir