Ceyhun Kaan Karakaş Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Ceyhun Kaan Karakaş Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?
0

Ceyhun Kaan Karakaş, Madrigal grubunun dikkat çeken elektro gitaristi olarak müzikseverlerin karşısına çıkmaktadır. 1992 yılında Kocaeli’de doğan Ceyhun Kaan Karakaş, müzik dünyasına katkılarıyla tanınmaktadır. Elektro gitar yeteneğiyle Madrigal’in önemli bir üyesi olan Karakaş, müziğe olan ilgisiyle dikkat çekmektedir.

Eğitim hayatına önem veren Ceyhun Kaan Karakaş, 2015 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde de eğitim gören Karakaş, sosyoloji alanında yüksek lisans yapmıştır. Müziğe olan tutkusunu akademik başarılarla birleştiren Ceyhun Kaan Karakaş, hem müzisyen kimliğiyle hem de eğitimli kişiliğiyle örnek olmaktadır.

Ceyhun Kaan Karakaş’ın özel hayatı da merak edilenler arasındadır. 2018 yılında Tuğba Yılmaz ile dünya evine giren Karakaş’ın Ekin adında bir çocuğu bulunmaktadır. Ailesiyle birlikte mutlu bir hayat süren Ceyhun Kaan Karakaş, hem müzik kariyerine olan odaklanmasıyla hem de ailesine olan bağlılığıyla takdir edilmektedir. Madrigal grubunun başarılı elektro gitaristi olarak müzik dünyasında önemli bir yer edinen Ceyhun Kaan Karakaş’ın kariyeri, hayranları tarafından heyecanla takip edilmeye devam etmektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir