Mustafa Ceceli 2.5 Milyon TL’lik Otomobili İle Görüntülendi!

Mustafa Ceceli 2.5 Milyon TL’lik Otomobili İle Görüntülendi!
0

Türkiye’nin uzun süredir aldatma olayları ile konuştuğu ve ilahiyat üzerine yapılan programlarda yer almasından dolayı sıklıkla hedef aldığı isimlerden birisi olan Mustafa Ceceli, bugün Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi. Eşi ile birlikte objektiflere takılan ünlü isim gazetecileri hemen uyararak kendisinin ve eşinin fotoğraflarının çekilebilecek olduğunu ancak aracının plakasının fotoğraflarının çekilmemesi konusunda hassasiyet gösterilmesini istedi.

2.5 Milyon Liralık Aston Martin Marka Otomobil

Lüks arabalara düşkün olduğu bilinen ve Türkiye’de pek fazla bulunmayan spor otomobilleri satın alması ile tanınan Mustafa Ceceli, 2.5 milyon TL değerinde olan bu spor lüks otomobil ile birlikte 0-100 km/s hızına 3.9 saniye içerisinde çıkabiliyor.

Gazetecilerin sorularına yanıt vermeyerek hemen eşi ile vedalaştıktan sonra havalimanı içerisine giren Mustafa Ceceli, gazetecilere özellikle arabanın plakasının çıkmasını istememe nedeni olarak sürekli kendilerinin otoyollar ve belirli yerlerde önlerine çıkılması ve yollarının kesilmesi ile birlikte otomobillerinin camlarının bilerek ve isteyerek kötü niyetli kişiler tarafından kırılmasına sebep olmasından dolayı çıkmasını istemediğini açıkladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir