Kerimcan Durmaz`ın Uçak Tuvaletinde Masturbasyon Videosu İçin Suç Duyurusu!

Kerimcan Durmaz`ın Uçak Tuvaletinde Masturbasyon Videosu İçin Suç Duyurusu!
0

Kerimcan Durmaz tarafından instagram hesabına atılan masturbasyon videosu Türkiye`nin gündeminde kalmaya devam ediyor. Durmaz`ın instagram hikayesi olarak paylaştığı video da masturbasyon görüntüleri yer alıyordu. Durmaz tarafından görüntülerin kendisine ait olmadığı konusunda açıklama yapılsa da Avukat Hakan Tamgüç tarafından kendisi ile ilgili suç duyurusunda bulunulacağı açıklandı.  İlgili olayın yaşanmasının ardından Avukat Tamgüç, “Kerimcan Durmaz denen bu şahıs ile ilgili yarın savcılık suç duyurumuzu yağacağız, şimdiden hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Yayınlanan skandal videonun ardından Durmaz`ın yargılanmasını isteyenler amaçlarına ulaşacak gibi görünüyor. Avukat Tamgüç, 5 ayrı suçta suç duyurusunda bulunduğu dilekçeyi yarın savcılığa vereceğini ve ünlü DJ`in tutuklanmasını talep edeceğini duyurdu. Mahkemeye sunduğu dilekçeyi de sosyal medya hesabından paylaşan Tamgüç, Kerimcan Durmaz’ın cinsel istismar, cinsel taciz, halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama, hayasızca hareketler ve müstehcenlik suçlarından tutuklanmasını talep ederek bahsi geçen Instagram hesabının ise kapatılmasını istedi.

Kerimcan Durmaz ise olaydan sonra açıklama yaparak videonun kendisine ait olmadığını, yanlışlıkla instagram hesabında paylaşıldığını ve bu görüntüleri yayanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını söylemişti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir