Demet Akalın ve Okan Kurt’a Haciz Şoku!

Demet Akalın ve Okan Kurt’a Haciz Şoku!
0

Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin evine bugün giden haciz araçları magazin dünyasını şaşkına uğrattı. Kısa bir süre öncesinde kendilerine ortalama 5 milyon TL ödeyerek satın aldıkları villalarının fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşan çift, bugünlerde ise bir alacak-verecek davasının tebligatlarına uymamasından dolayı haklarında haciz işlemi uygulanmasına sebep oldu.

Evde kimse yokken gelen haciz memurlarının çilingir eşliğinde eve girerek Okan Kurt ve Demet Akalın çiftine ait eşyalar ve ürünler üzerinde haciz işlemi adına kayıt aldığı, ancak evden hiçbir eşyanın çıkarılmadığı açıklandı.

32 Milyon TL Civarında Alacaktan Bahsediliyor!

Okan Kurt ve karşı bir iş adamı arasında 32 milyon TL civarında olan bir alacak ve verecek meselesi olduğu, Okan Kurt ve diğer alacaklı taraf arasında davanın devam ettiği avukat tarafından açıklandı. Sosyal medyada kullanıcılar ise bu durumun insanlığa uygun olmadığını, özellikle bu borcun bu kadar yüksek paralar kazanan birisi tarafından nasıl ödenmediğini sordu. Demet Akalın tarafından konuya dair açıklama yapılmadı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir