Aleyna Tilki Amcası İçin Sahneye Çıktı

Aleyna Tilki Amcası İçin Sahneye Çıktı
0

Aleyna Tilki dün akşam saatlerinde amcasının düğününe konuk oldu. Ancak konuk olmakla kalmayan Aleyna Tilki, akşam saatlerinde gelen istekler ve önceden ayarlanması üzerine amcasının Konya’da olan düğünü için Seydişehir ilçesinde yapılan düğünde sahne aldı ve 2 şarkısını seslendirdi.

Sürekli olarak egosu ile gündeme gelen ve bu konuda sosyal medyada da yaptığı ardı ardına açıklamalar il gündem olmayı sürdüren Aleyna Tilki, kendisine gelen haksız ve haklı tepkilere verdiği yanıtlar, yaşından büyük insanlar ve özellikle erkekler ile gezmesi gibi nedenler dolayısı ile sürekli olarak eleştirilen bir isim olmuştu.

Düğünde Fotoğraf İçin Yarıştılar

Aleyna Tilki ile birlikte sahne aldığı andan itibaren davetliler adeta fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Tüm taleplere yanıt vermek için elinden geleni yapan 17 yaşındaki Tilki, kendisi işe fotoğraf çektirmek isteyenlerle sıra sıra fotoğraf çekilirken, ailesinin ise yakından takipte olduğu ve olası güvenlik sorunlarına karşı gözün sürekli Aleyna Tilki üzerinde olduğu iddia edildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir