Uraz Kaygılaroğlu Sosyal Medya Temizliği Yaptı: İşte Takipten Çıkardığı Ünlü İsimler ve Nedenleri

Uraz Kaygılaroğlu Sosyal Medya Temizliği Yaptı: İşte Takipten Çıkardığı Ünlü İsimler ve Nedenleri
0

Son zamanlarda babalığıyla gönüllerde taht kuran başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya hesaplarında büyük bir temizlik gerçekleştirdi ve neredeyse 400 takipçisini sildi. Peki, Uraz Kaygılaroğlu’nun bu sosyal medya temizliğinin ardındaki nedenler neler? Hangi ünlü isimler takipten çıkarıldı? İşte merak edilen tüm detaylar!

Sosyal Medya Temizliğine Başladı: Uraz Kaygılaroğlu Neden Hesabını Temizledi?

Sefirin Kızı ve Pis Yedili gibi popüler dizilerin başarılı oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medyada ciddi bir temizlik harekâtına girişti. Hayatındaki insan sayısını azaltma kararı alan ünlü oyuncu, 400’e yakın takipçisini hesabından çıkardı. Peki, bu sosyal medya temizliğinin nedeni neydi?

Ünlü İsimler Takipten Çıkarıldı: Demet Özdemir, Aras Bulut İynemli ve Özge Özpirinççi

Uraz Kaygılaroğlu’nun sosyal medya hesabından çıkardığı isimler arasında Demet Özdemir, Aras Bulut İynemli, Engin Öztürk, Özge Özpirinççi ve Hazal Subaşı gibi ünlü oyuncular da yer alıyordu. Bu isimlerin yanı sıra, Kaygılaroğlu’nun çocukluk arkadaşları da takip listesinden silindi.

Uraz Kaygılaroğlu Açıklama Yaptı: “Instagram Benim Şahsi Yerim”

Sosyal medya temizliğinin ardından Uraz Kaygılaroğlu, muhabirlerin kendisine yöneltilen sorulara şu yanıtı verdi: “Instagram benim şahsi yerim. Ülkede bu kadar sorun varken, benim sosyal medya hesabımın konu olması bana çok saçma geliyor. Bu yüzden bu konu hakkında konuşmak istemiyorum.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir