Çukur Dizisi Sosyal Medya’nın Gündeminde!

Çukur Dizisi Sosyal Medya’nın Gündeminde!
0

Pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan ekranların yeni dizisi Çukur, dün akşam yayınlanan 4.bölümü ile sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı. Dün akşam yayınlanan bölümde İdris Koçovalı’nın uzun süredir bilinci kapalı bir şekilde yattığı yataktan bilincinin tekrar yerine gelmesiyle birlikte uyanıp ayağa kalkması tüm dengelerin bozulmasına neden oldu.

Dün akşam yayınlanan 4.bölümüyle art arda heyecan ve aksiyon dolu sahnelere yer veren Çukur dizisi sosyal medyaya da damgasını vurdu. #çukurdayız etiketi ile Twitter üzerinde Türkiye gündeminde en üst sırada yer almayı başaran dizi de izleyicilerin en çok merak ettiği sorulardan birisi olan İdris Koçovalı’nın ne zaman uyanacağı sorusu da cevabını bulmuş oldu. Bilinci tekrar yerine gelen İdris Koçovalı, eşi Sultan’ın odadan çıkmasının ardından oğlu Yamaç’ın eşi olan Sena ile tanıştı. İdris Koçovalı’nın uyanması ve yıllar sonra tekrar oğlu Yamaç ile karşılaşması ekran başındaki izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. İzleyiciler tarafından yeni bölümün belki de en çok merak edilen sahnelerinden birisi olan baba-oğul karşılaşması da beklendiğinden daha sert geçti. Geçmişte yaşanan olayların etkisiyle İdris Koçovalı’nın oğlu Yamaç’a ”Niye geldin?” sorusunu sormasıyla birlikte tansiyon iyice yükseldi.

İlk bölümünün yayınlanmasıyla birlikte büyük bir merak ve heyecanla takip edilip yeni bölümleri beklenilen dizinin dün akşam ki bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler Twitter üzerinde #çukurdayız etiketi ile görüşlerini yorum olarak paylaştılar. Türkiye gündeminde 11 saat 10 dakika kalmayı başaran #çukurdayız etiketi ile yapılan yorumları incelediğimizde izleyicilerin en çok ilgilerini çeken sahnelerin başında dizinin son sahnesinde Yamaç’ın Doğukan’ın da içinde bulunduğu arabayla birlikte uçurumdan aşşağı yuvarlanması ve Celasun’un İdris Koçovalı’nın emri ile birlikte Vartolu’yu öldürmeye çalıştığı sahne olduğu gözüküyor. Yamaç ile İdris Koçovalı arasındaki görüşme sahnesi ve Yamaç’ın dövüş sahneleri de dizi ile ilgili en çok konuşulan sahneler arasında yer alıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir