Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisinde Senaryo Krizi!

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisinde Senaryo Krizi!
0

Yakışıklı ve başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy’un başrol oynayacağı Netflix dizisiyle ilgili senaryo krizi çıktığı iddia edildi. En son İçerde dizisinde oynadığı Sarp karakteri ile karşımıza çıkan Çağatay Ulusoy dizinin final yapmasıyla beraber ekranlardan uzun bir süre uzak kalmıştı. Daha sonrasında çıkan haberlerde Netflix’in çekeceği ilk orjinal yerli dizide Çağatay Ulusoy’un başrol oynayacağı ile ilgiliydi. En son çıkan haberlerde de Çağatay Ulusoy’a aranan partnerin bulunduğu ve bu kişinin Burcu Biricik olduğu yönündeydi. Çağatay Ulusoy’un oynayacağı diziyle ilgili yeni bir iddia ise senaryo krizi.

Akşam gazetesinde yer alan habere göre geçtiğimiz Mayıs ayında Netflix’in ilk orjinal yerli dizisinde başrol oynayacağı açıklanan Çağatay Ulusoy’un partnerinin de Burcu Biricik olacağı konuşuluyordu. Dizinin çekimlerinin gecikmesi ve halen başlamaması ise dedikoduların artmasına neden oldu. İddialara göre yapım ile ilgili sorunlar çıkmaya başladı. Netflix’in ülkemizdeki temsilcisi olan 03 Medya’nın, dizinin senaryo yazarlığı için anlaşma sağladığı iki isim olan Pınar Bulut ve Ercan Mehmet Erdem’in senaryolarının beklenileni verememesinden dolayı bu ikiliyle yolların ayrıldığı iddia edildi.

Bu olaylar karşısında ise Burcu Biricik’in dizinin yapım sürecinin uzayacağını düşündüğünden dolayı yeni proje tekliflerini değerlendirmek için diziden affını isteyip yapımdan ayrıldığı ve Ay Yapım’ın yeni projesi ”8.Gün” ile anlaştığıda gelen iddialar arasında. Aksiyon ağırlıklı olacak olan dizinin Ocak ayında başlaması gerekiyor. Dizi yönetimi ve Burcu Biricik cephesinde bunlar yaşanırken Çağatay Ulusoy ise Netflix ile olan anlaşmasından dolayı yeni proje tekliflerini değerlendiremiyor. Hatta bu sebepten dolayı yakışıklı oyuncunun Amerika tatilini uzattığı bununda dizinin geç başlayacağının sinyallerini verdiği konuşuluyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir