Burcu Biricik: Camdaki Kız Dizisinin Finaline Yaklaşıyoruz


0

Ünlü televizyon dizisi Camdaki Kız’ın başrol oyuncusu Burcu Biricik, dizinin sonuna yaklaştıklarını belirten açıklamalarda bulundu. Psikolog Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan bu popüler dizide Nalan karakterini canlandıran Biricik, dizi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Camdaki Kız’da Başarı Dolu Üç Yıl

Burcu Biricik, dizi ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Üçüncü yıla geldik. İki yıldır çalışıyoruz. Tatlı ve sevdiğimiz bir ekipleyiz. Yavaş yavaş sonuna yaklaşıyoruz. Seyircimiz de sağ olsun bizi hiç yalnız bırakmadı. Yorulduk ama mutluyum.”

 

Eşi Emre Yetkin: “Yoruldum”

Biricik’in menajerliğini üstlenen eşi Emre Yetkin de mekân çıkışında dizi sürecinde yaşadıkları yorgunluğu dile getirdi: “Ben bile yoruldum. Benim için de zor oluyor. Eskiden komedi işleri çok yoğundu, işin psikolojisi senin özel hayatına da sirayet ediyordu. İnşallah hayatımıza yeniden şöyle komedi işleri gelirse hepimiz daha da mutlu olacağız. En azından yüzümüz güler.”

Camdaki Kız’ın Başarısı ve İzleyici İlgiyi

Burcu Biricik ve Emre Yetkin’in yaşadıkları yorgunluğa rağmen, Camdaki Kız dizisi Türkiye’de büyük bir izleyici kitlesi elde etti. İzleyicilerin desteği ve yüksek reytingler sayesinde dizi, üçüncü yılına girdi ve başarılarına başarı katmaya devam ediyor.

Son Bölüm ve Dizinin Geleceği

Camdaki Kız’ın başrol oyuncusu Burcu Biricik’in açıklamalarına göre, dizinin sonuna yaklaşılmakta. Fakat izleyicilerin desteği ve sevgisi sayesinde dizinin başarısı unutulmayacak ve Türk televizyon tarihinin önemli yapımları arasında yerini alacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir