Ntspazar 4 Yaşına Yeni Tasarım İle Başladı

2021 Yılbaşı Çekiliş Sorgulama Ekranı – Milli Piyango Online

Fenerbahçe Karagümrük maçı canlı izle

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor maçı canlı izle (26.09.2020)

En Sağlam Bireysel Adalet Filmleri

Eğlence 2 Temmuz, 17:20'de eklendi
En Sağlam Bireysel Adalet Filmleri

Bir suç işlendiğinde ve bu suç cezasız kaldığında insanın kanunlara ve yargıya olan inancı yiter. Adalet artık bireyselleşir ve intikam arzusuna dönüşür.

Kin, öfke ve nefret bütün benliği kaplar. Bu listemizde bireysel adaleti sağlamak isteyenlerin filmleri var gelin hep beraber inceleyelim

 

Law Abiding Citizen

2009 yılında izleyici ile buluşan Adalet Peşinde filmde Shelton, gerçekleşen bir soygunda sağ kalmış ancak eşini ve çocuğunu kaybetmiştir. Kendine geldiğinde ise hayatının tek bir amacı kalmıştır oda intikamdır. Shelton suçluları bulmadan önce polis tarafından biri yakalanır ve savcı Nick tarafından öneri ile hafif şekilde cezalandırılır. Aradan geçen 10 yılında sonunda hapisten çıkan zanlı ölü bulunur ve Shelton suçunu kabul eder. Bundan sonraki hedefi ise diğer zanlılardır.

 

Death Wish

Oldukça yeni olan film bu yıl vizyona girdi. Filmde alanında uzman olan Kersey yoğun bir tempoda çalışmaktadır işdışında ise kelimenin tam anlamıyla mükemmel bir aile babasıdır. Yine yoğun geçen bir günde hastanede çalışırken evine soygun girişimi yapılır. Karısı ölecektir ve kızı da yoğun bakıma girecektir. Hayatı altüst olan Paul artık intikam arayışındadır.

 

Death Sentence

2007 yapımı olan Ölüm Emri filminde Nick yumuşak huylu, iyi geçinen mükemmel bir aile babasıdır. Herşey oldukça güzel ilerlerken karanlık bir gece bir olaya tanık olur ve hayatı değişir. Bir soygun ortasına kalan Nick oğlunu kaybeder. Mahkemenin verdiği hafif ceza ile yetinmeyen Nick adaleti kendisi sağlayacaktır.

 

Sleepers

1996 yapımı olan Kardeş Gibiydiler filminde Shakes, John, Michael ve Tommy şaka yaparken bir adamın yaralanmasına neden olurlar. Bunun sonucunda hapiste 1 yıl kalan 4 arkadaş gardiyanların şiddetine maruz kalırlar. Her türlü dayak yiyen, küfür edilen ve istismara maruz kalan çocuklar 13 yıl sonra onlardan intikam alacaklardır.

 

Mong Ta Joo

Yaklaşık 15 yıl önce küçük bir çocuk kaçıran zanlı hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolmayı başarmıştır. Davanın zaman aşımına uğramasından 5 gün önce tanınmayan biri tarafından olay yerine çiçek bırakılır.  2013 yapımı olan Montaj filmi gerilim ve polisiye türünde başarılı filmlerdendir.

 

The Brave One

2007 yapımı olan İçindeki Yabancı filminde ana karakter olan Erica radyo programı sunmaktadır. İş dönüşü sevgili nişanlısı David ile vakit geçiren Erica’nın mutluluğu kısa sürecektir. Bir gece ansızın saldırıya uğrayan Erica ağır yaralanırken David ise hayatını kaybeder.

 

Aus Dem Nichts

Nuri’yi ve 6 yaşındaki oğlunu bir patlama sonucu kaybedeb Katja’nın hikayesinin anlatıldığı filmde Katja’nın tek hedefi patlamayı organize edenleri bulup intikam alabilmektir.

 

The Equalizer

2014 yapımı olan Adalet film gerilimin eksik olmadığı polisiye filmdir. McCall oldukça gizemli geçmişini ardında bırakarak eni yerlere doğru yelken açmaktadır. Yine dolaşırken Teri isimli bir kızla tanışır ve onun Rus mafyasının kontrolünde olduğunu öğrenir. Bu duruma kayıtsız kalamayan McCall, Teri’nin kurtulması için elinden geleni yapacaktır.

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.