Buçe Buse Kahraman’ın Şaşırtıcı Dönüşümü: Yalı Çapkını’ndan Yasak Elma’ya Estetiksiz Halleri

Buçe Buse Kahraman’ın Şaşırtıcı Dönüşümü: Yalı Çapkını’ndan Yasak Elma’ya Estetiksiz Halleri
0

Ünlü oyuncu Buçe Buse Kahraman, Yalı Çapkını dizisinde canlandırdığı Pelo karakteriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Oyuncunun estetiksiz halleri ve geçmişteki rolleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. İşte Buçe Buse Kahraman’ın bilinmeyen yönleri ve estetiksiz dönemleri…

Star TV’nin Sevilen Dizisi Yalı Çapkını’nda Pelo Olarak Karşımıza Çıkan Buçe Buse Kahraman

Yalı Çapkını dizisinde Pelo karakterini başarıyla canlandıran Buçe Buse Kahraman, gündemden düşmüyor. İlerleyen bölümlerde Pelo’nun yaşayacağı olaylar ise merakla bekleniyor.

Eleştirilere Cevap Veren Ünlü Oyuncu

Buçe Buse Kahraman, rolü sebebiyle kendisine yöneltilen eleştirilere şaşırdığını dile getirdi. Bazı yorumların oldukça kırıcı olduğunu vurgulayan oyuncu, magazin manşetlerinde sıkça yer alıyor.

Doğal Güzellik Sanılan Buçe Buse Kahraman, Estetikli Çıktı!

Başarılı oyuncu Buçe Buse Kahraman’ın estetik operasyon geçirdiği ortaya çıkınca, sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına girdi.

Geçmiş Projelerindeki Estetiksiz Halleri

Buçe Buse Kahraman’ın estetiksiz halleri, geçmiş projelerinde göze çarpıyor. Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandıran Kahraman’ın, Çarpışma dizisindeki estetiksiz halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Değişimin Böylesi…

2017 yılında vizyona giren Kötü Çocuk filminde Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu ile oynayan ünlü oyuncu, dönüşümüyle yeniden gündeme geldi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir