Nerdesin Birader Dizisinden Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Nerdesin Birader Dizisinden Tanıtım Videosu Yayınlandı!
0

Fox Tv kanalında ilk bölümüyle  yayın hayatına başlayacak olan Nerdesin Birader dizisinden dizisinden tanıtım videosu yayınlandı.

Timur Acar’ın iki farklı karakteri canlandırarak karşımıza çıkacağı dizinin konusu ise, sadece bir geceliğine ikiz kardeşinin yerine geçen Yunus’un maceralarını merkezine alıyor. Dizinin başrol oyunculuğunu ise Timur Acar ve Gonca Sarıyıldız ikilisi yapacak. Çekimlerine 18 Mayıs’ta başlanılan dizinin oyuncu kadrosunda bulunan diğer isimler ise; Timur Acar (Yunus – Yiğit), Gonca Sarıyıldız, Deniz Can Aktaş, Ülkü Hilal Çiftçi (Duygu), Hakan Bilgin, Dilan Telkök, Seren Deniz Yalçın, Yasin Çam, Altan Erekli, Abdullah Bulut, Ulaş Bayhan, Ruhi Sarı, Kayra Ve Tuna Balkir.

Erol Demir ve Dilek Yorulmaz’ın yapımcılığını, Ulaş Cihan Şimşek’in ise yönetmenliğini yapacağı dizinin senaryosu Sahne 77 tarafından yazıldı. Sezona iddialı bir şekilde giren bir çok dizinin arasında kendisine nasıl bir yer edineceği, beklenilen ilgiyi görüp göremeyeceği de merak edilen dizinin yayın tarihi ise henüz netlik kazanmış değil. Fox TV’nin yeni dizisi Nerdesin Birader’in yayınlanan fragmanını aşşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/2ES5DABkWWY

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir