Yemin 113. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 6 Kasım Kanal 7

Yemin 113. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 6 Kasım Kanal 7
0

Bu sezona damga vuran Yemin 113. bölüm fragmanı merak ediliyor. Kanal 7 ekranlarında son bölümü yayınlanan Yemin 113. bölüm fragmanı neler olacak. Yemin 113. bölüm fragmanı neler yaşandı. Ekranlarda yeni sezonda damga vuran ve Emir Reyhan’la olan ilişkisinde kovulma haddisine gelen bölümde neler olacak. Kemal ve Emir yeni planı Reyhan’a öyle bir şey katacak ki.

Yemin 113. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin nefes kesen bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Heyecanla beklenen Yemin 113. Bölüm fragmanı yayınlandı. Emir ve Reyhan arasında neler yaşanacak? Emir, Reyhan’ın sakladığı sırrı öğrenebilecek mi? Reyhan, kiminle kavga ediyor? Kemal ve Emir’in planı işe yaracak mı? İşte detaylar…

Hafta içi her gün Kanal 7 ekranında seyirci karşısına çıkan Yemin, farklı konusu ile beğeni kazanmayı başardı. Reyhan ve Emir arasındaki imkansız aşk, sırlarla dolu geçmişin sarmaşıkları arasında büyüdü. Yemin 113. Bölüm fragmanı yayınlandı. Emir, Reyhan ile olan ilişkisine o kadar çok odaklanmıştır ki işlerinin durumunu takip edemez. Şirket, önemli bir anlaşmanın eşiğine gelmiştir. Lakin, Emir yine aşkı tercih ederek Reyhan’ın peşinden gider.

Zor durumda kalan Kemal ve Leyla, şirketin geleceğini düşünmeye başlar. Kemal, her gün Leyla’nın farklı bir yönünü keşfetmektedir. Hayatına bir ışık gibi doğan Leyla’nın inatçılığı karşısında zor anlar yaşasa da geri adım atmaz. Leyla da hem Kemal’i hem de Masal’ı çok sevmektedir. Emir ve Reyhan arasında yaşananlar onlarında ilişkilerini etkilemektedir. Emir, dert ortağı olan Kemal’e duygularını açar. İçine düştüğü durumdan nasıl kurtulacağını, Reyhan’ın ne yapmak istediğini öğrenmek için onunla konuşur. Lakin, Kemal’de daha fazlasını bilmemektedir. Duruma müdahale etmeye karar veren Leyla’da Reyhan’ı karşısına alır.

Yemin’de şok ayrılık!

Reyhan’ın bir sır sakladığından emindir. Reyhan’ın her geçen gün kendisinden daha fazla uzaklaştığına inanan Emir, darmaduman olmuştur. Karısının sakladığı sırları bir türlü öğrenememektedir. Reyhan, Emir’in kendisini sevmekten vazgeçmek için çabalamaktadır. Emir’in daha fazla üzülmesini ve zarar görmesini istemez. Bu yüzden aşkını kalbine gömmeye karar vermiştir. Reyhan kaçtıkça Emir kovalamaya devam eder. Fakat, her kaçışın bir sonu bulunmaktadır. Emir artık Reyhan’dan vazgeçmek zorunda olduğunu kabullenmeye başlar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir