Tuğba Yurt Sahneyi Neden Terk Etti?

Tuğba Yurt Sahneyi Neden Terk Etti?
0

Son zamanlarda ünlü isimlerin sahneyi terk etmesi ile haberlere çıkarken bu kervana katılan son ünlü isim ise Tuğba Yurt oldu. Tuğba Yurt, Sakarya Karasu bölgesinde verecek olduğu konser için özel aracı ve güvenlikler eşliğinde bölgeye gelirken, konserin verilecek olduğu alanın çevresine özellikle 2 metre yüksekliğinde bariyer duvarlar kuruldu ve bu sayede sahnenin görülmesi engellendi.

Dışarıda Bekleyenleri Görünce Çılgına Döndü

Kişi başı 10 TL olan biletleri alamayan kişileri bariyerin dışında gören Tuğba Yurt ise yönetime seslendi. Hemen ardından dışarıda olan kişilerin ücret alınmadan içeri alınmasını isteyen Tuğba Yurt, bu kişilerin parası olmadığı için giremediğini, zaten sahnenin çok boş olduğunu ifade ederek içeri alınmaması durumunda sahneyi terk edecek olduğunu açıkladı.

Yönetim tarafından bu isteğe aldırış edilmemesinin ardından sahneden güvenlikler eşliğinde aracına binen Tuğba Yurt, yönetimin dışarıda bekleyen kişileri içeri alması ile birlikte kendisine seslenen kalabalığın seslerine kulak vererek sahneye geri döndü ve eğlence dolu dakikalar yaşandı.

Tuğba Yurt ayrıca bu hareketi ile hayranlarının da beğenisini kazandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir