Yemekteyiz’de 12 Haziran Salı günü puanlamaları

Yemekteyiz’de 12 Haziran Salı günü puanlamaları
0

Yemekteyiz’de bu hafta heyecan kaldığı yerden devam ediyor! Bu hafta 10.000 TL ödülünün kazananı kim olacak? Tv8’de hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz’in sunuculuğunu herkesin beğenisini toplayan Onur Büyüktopçu yapıyor. Peki Yemekteyiz’de bugün 11 Haziran 2018 Pazartesi günü yarışmacı kaç puan aldı? Detaylar haberimizin geri kalanında…

Yemekteyiz programı hafta içi her gün Onur Büyüktopçu’nun keyifli sunumuyla yayınlanmaya devam ediyor… Bu hafta birbirinden özel yarışmacılar ile Onur Büyüktopçu ve diğer yarışmacılar her gün bir adayın evine misafir oluyorlar ve yarışmacının yemeklerini yorumluyorlar.

Hafta içi her gün, sizlerin severek takip ettiği; değişmeyen kanalınız Tv8 ile değişmeyen programınız Yemekteyiz 12 Haziran 2018 Salı günü Nurhayat Aydoğan Hanım’ın evine konuk oldular.

 

Peki Nurhayat Hanım yarışmacı arkadaşlarından kaç puan topladı? Ev hanımı olan bugün iftar sofrasında yapacağı yemekler ile yarışmacılardan kaç puan aldı? Puanlamalar yapılır yapılmaz sitemizde yerini alacaktır.

Nurhayat Hanım’ın topladığı puan: İşte arkadaşlarının verdiği puanlar:

  • Henüz açıklanmadı.

Abdullah Bey 16 puan topladı. İşte arkadaşlarının verdiği puanlar:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir