Mount & Blade II: Bannerlord nasıl indirilir? İşte detaylar

Mount & Blade II: Bannerlord nasıl indirilir? İşte detaylar
0

Son yılların en çok beklenen oyunlarından biri olan ve bir efsaneye dönüşen mount & blade serisinin 2.oyunu olan mount & blade : bannerlord bugün itibariyle steam üzerinden satışa sunuldu. Steam fiyatı şuan için %10 indirimle 149.99 TL yerine 134.99 TL olarak belirlendi.

Oyun erişime açıldığı andan itibaren oyunu bekleyen büyük bir kitle tarafından indirilmeye başlandı. Bu yoğunluk zaman zaman oyuna erişme ve server hatalarına sebep olsa da şuan için büyük bir sorun yaşanmış olarak görünmüyor.

Bannerlord şuan anlık olarak steam en çok oyunlar listesinde 3.sıraya girmiş bulunmakta ve sıralaması hızla artıyor. Türk oyun tasarımcısı olan armagan yavuz tarafından tasarlanan mount & blade serisi dünya çapında büyük bir yankı yarattı. Yıllardan beri beklenen serinin 2. oyunu ile büyük bir başarıya imza atmış gibi görünüyor.

Bannnerlord oyunu ilk oyuna kıyasla detay ve ayrıntılarıyla ön plana çıkıyor. İlk oyun üzerine yapılan eleştirileri toplayarak bu hatalar ve eksiklikler giderilmiş olarak görünüyor.

BU ÖZELLİKLERDEN BAZILARI

Köylüleri zorla çalıştırma :

Yepyeni bir özellik olan zorla çalıştırma ile köylülerden silah zoruyla asker alabilir ve onları eğitebilirsiniz. Bu duruma direnmeleri halinde onlarla savaşıp isteğinizi silah zoruyla gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu karar size bazı düşmanlar kazandırabilir.

Köyleri yağmalamak :

Warband oyununda bu özellik bulunuyor olsa bile serinin yeni oyunu olan mount & blade : bannerlord ile bu mekanik çok daha fazla geliştirilerek daha anlamlı bir şekilde dizayn edilmiş durumda.

Kale savaşları :

Bannerlord oyununun en çok dikkat çeken kısmı kale savaşları mekanikleri oldu. Serinin diğer oyununa kıyasla bakıldığında muhteşem bir gelişimle kale savaşları artık daha gerçekçi ve eski karmaşadan uzak daha taktiksel şekilde yapılabilecek. Anlıyacağınız yüzlerce askerle bir platform üzerinden kaleye girip gelişi güzel savaşma devri bitti.

 

Peki bu oyuna nasıl sahip olabiliriz ve nerden indirebiliriz. Oyunun çıkmasıyla beraber oyuncular mount & blade bannerlord satın al ve mount & blade bannerlord indir linklerini aramakta ve bu oyuna en ucuz şekilde sahip olmaya çalışmakta.

Oyun şuan steam üzerinde 134.99 TL olarak satışta ancak bazı oyun firmaları reklam amacıyla bu fiyatın daha aşağısı fiyatlara oyunu satabiliyor.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir