11 Haziran 2018 Pazartesi – Yemekteyiz puanlamalar

11 Haziran 2018 Pazartesi – Yemekteyiz puanlamalar
0

Yemekteyiz’de bu hafta heyecan kaldığı yerden devam ediyor! Bu hafta 10.000 TL ödülünün kazananı kim olacak? Tv8’de hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz’in sunuculuğunu herkesin beğenisini toplayan Onur Büyüktopçu yapıyor. Peki Yemekteyiz’de bugün 11 Haziran 2018 Pazartesi günü yarışmacı kaç puan aldı? Detaylar haberimizin geri kalanında…

Yemekteyiz programı hakkında: Haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Onur Büyüktopçu da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 10.000 TL’yi kazanıyor.

Yemekteyiz programı hafta içi her gün Onur Büyüktopçu’nun keyifli sunumuyla yayınlanmaya devam ediyor… Bu hafta birbirinden özel yarışmacılar ile Onur Büyüktopçu ve diğer yarışmacılar her gün bir adayın evine misafir oluyorlar ve yarışmacının yemeklerini yorumluyorlar.

Hafta içi her gün, sizlerin severek takip ettiği; değişmeyen kanalınız Tv8 ile değişmeyen programınız Yemekteyiz 11 Haziran 2018 Pazartesi günü Abdullah Yılmaz’ın evine konuk oldular.

 

Peki  Abdullah Yılmaz yarışmacı arkadaşlarından kaç puan topladı? Ev hanımı olan bugün iftar sofrasında yapacağı yemekler ile yarışmacılardan kaç puan aldı? Puanlamalar yapılır yapılmaz sitemizde yerini alacaktır.

Abdullah Bey 16 puan topladı. İşte arkadaşlarının verdiği puanlar:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir