Youtube Üzerinden Yüksek Kalitede İzleyebileceğiniz 10 Yerli Film

Youtube Üzerinden Yüksek Kalitede İzleyebileceğiniz 10 Yerli Film
0

Yüksek kalitede Youtube üzerinden yasal şekilde izleyebileceğiniz yerli filmleri derledik.

 

  • Gece

 

Başrollerde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın bulunduğu filmin yönetmeni ise Erdem Kıral’dır. Filmin ana konusu ise yaşadıkları köyden zorla uzaklaştırılarak İzmir’e yerleşen ailenin hikayesi anlatılmaktadır.

 

Süsen ailesinin karşı çıkmasına rağmen aldırış etmez ve Yusuf ile evlenmektedir. Hiçbir şey beklediği gibi olmayan Süsen ise paramparça olan bir ailenin kızıdır. İzmir’e taşındıktan sonra babaları onları terk eder, abisi Zahit nadir eve uğrar. Tüm bu nedenlerden dolayı Yusuf ile evlenip bu hayattan kurtulmak ister.

 

  • Yok Artık

https://youtu.be/XRL1qqfW5u8

 

Yönetmenliğinin Caner Özyurtlunun yaptığı Yok Artık filminde Erkan Kolçak Köstendil, Ceren Moray, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Algı Eke, Murat Akkoyunlu gibi isimler yer alıyor.

Filmde Taksici olan Fikret işe gitmek için hazırlanırken ayağı takılır ve burkar. Ayağı buruk şekilde durağa varan fikret çayını yudumlarken arkadaşlarına Almanya’da evlenmiş olan amcaoğlunun hikayesini anlatır.

 

  • Dünyanın En Güzel Kokusu

 

Filmin yönetmen koltuğuna Mustafa Uğur Yağcıoğlu otururken başrollerde Rıza Kocaoğlu ve Tuba Ünsal yer alıyor.

Hakan ve Derya birbirinin çok seven birbirine aşık iki kişidir. Bu sevgi ve beraberlikten sonra evlenen çiftin birde Elif adında kızları olur ancak Derya ansızın hayata gözlerini yumar. Bu ayrılığın ardından toparlanamayan Hakan kızı için güçlü olmaya çalışmaktadır. Günler böyle geçerken Hakan dertli olan bir kadınla yani Candan’la tanışır.

  • Hayattan Korkma

https://youtu.be/IBE95y-gzB8

 

Bir kasabada kendi ürünlerini yetiştirip tüketen ailenin hayatını konu alan filmde mandıracı Fikret, tavukçu Bedrettin ve fırıncı Rıfkı doğduklarından beri aynı yerde yaşayan 3 arkadaştır. Bir gün Talat’ın çocuğu hastalanır ve her şey altüst olur.

 

  • Aşk Yolu

Deniz genç ve güzel bir kızdır kaybettiği tek akrabası olan Feraye hanıma son görevini yapmak için İstanbul’dan gelmektedir. Nigar adlı bir hanım önce taziye dileklerini iletir ve Deniz ile önemli bir konuyu görüşmek üzere kartını verir. Teyzesinden Deniz’e kalan ev, şarap atölyesi ve zeytinliklerle dolu araziyi satın almak istemektedir. İyi bir teklifte bulunan Nigar hanıma düşüneceğini söyler. Teyzesinin eşyalarını toparlayan Deniz bir günlük ile karşılaşır ve teyzesinin aşk hikayesini okur.

  • Zaman Makinesi

 

Tolga geldiği yaşa kadar herşey elde etmiş baba parası yiyen bir adamdır. Babası ölen Tolga’ya onca paradan kalan tek şey ise bir Anadol STC 16’dır. Öfkeyle arabaya atlayan tolga gaza yüklenir ve birden araç havalanmaya göğe yükselmeye başlar.  Bir plaja iniş yapan Tolga diğer insanlara göre garip giyinmekte ve konuşmaktadır. Aracını tamirciye götüren Tolga para konusunda anlaşamaz ve film başlar.

  • Sihirbazlık Okulunda Bir Türk

 

Ailenin tek çocuğu olan Mehmet zeki olduğu kadar haylaz bir çocuktur ve bundan dolayı liseyi zar zor bitirmiş ve hayatında pek de başarılı olamamıştır. Üniversite sınavında da başarılı olamayacağını bilen zeki bahaneler ararken Spellcraft Sihirbazlık okulundan bir mektup alır.

  • Yok Artık 2

 

Filmde Zafer Alagöz, Şebnem Bozoklu, Şahin Irmak, Onur Buldu gibi isimler yer alırken yönetmenliğini ise Caner Özyurtlu yapmıştır.

Berber Adnan’ın işlettiği dükkan mahallenin dedikodu merkezidir. Mahalledeki herkes hakkında bilgisi olan Adnan, işten kovulacağını anladığı için işine sarılan Aykut, sosyal medyada fenomen olmaya çalışan İzzet, lüks yaşamı geride bırakarak köyde yaşamı seçen Merve ve kız istemek için gittikleri evde başlarına gelmeyen şey kalmayan Meriç’i herkesten iyi tanımaktadır.

  • Denizden Gelen

 

Bir dram filmi olan Denizden Gelen eski bir polis memurunun, kaçak bir çocuğun ve hemşirenin yollarının kesişmesini ele almaktadır. Göç yollarını ve acılarını ele alan filmde ailesinin zoru ile polis olan Halil, şüphelendiği Afrikalı bir göçmeni öldürür ve Halil’in dünyası altüst olur.

 

  • Sağ Salim 2

 

Salim bir cenazeyi memlektine götürmeyi kabul eder ve talihsiz bir o kadar da komik hikaye başlar. Birbirinden tehlikeli 11 katilin aradığı Salim yakalanmamak için kılık değiştirir ancak işler bekledikleri gibi gitmez. Katillerden kurtulmak için eline silah alan Salim bir başka macera içinde bulur kendini.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir