Korkusuzlar Filminden Yeni Poster Yayınlandı!

Korkusuzlar Filminden Yeni Poster Yayınlandı!
0

Başrollerinde Jeff Bridges, Josh Brolin ve Miles Teller gibi isimlerin yer aldığı Korkusuzlar filminden yeni bir poster yayınlandı.

Tron Efsanesi ve Oblivion gibi yapımlarında yönetmenliğini yapan Joseph Kosinski ”Korkusuzlar” isimli yeni bir yapım ile tekrar yönetmen koltuğunda karşımıza çıkıyor. Film 2013 yılında Arizona’da bir bölgeye bağlı olan Granite Mountain Hotshots’ta çıkan yangının hızla yayılması sonucunda hayatları tehlikede olan insanları ve yangını kontrol altına alıp söndürmek için Granite Mountain Hotshots yangın bölümünde çalışan 19 itfaiyeciyi konu alıyor. Kontrol altına alınması oldukça zor olan, herkesin kaçtığı yangına hızlı bir şekilde ilerleyen itfaiye ekibi, komşularını,ailelerini ve sevdiklerini koruyabilmek adına kendi hayatlarından vazgeçme riskini göz önüne alarak tehlikeye atılırlar.

Kahraman itfaiyecilerin yangını söndürmek için gösterdikleri çabanın ve onların hikayelerinin anlatılacağı filmin senaryo yazarlığını ise Eric Warren Singer ve Ken Nolan ikilisi kaleme aldı. 10 Kasımda beyazperde de gösterime girecek olan filmin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ise şu şekilde sıralayabiliriz; Jennifer Connelly, James Badge Dale, Taylor Kitsch ve Ben Hardy.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir