2018-2019 Sezonunda Disney’in Piyasaya Sunacağı 10 Film

2018-2019 Sezonunda Disney’in Piyasaya Sunacağı 10 Film
0

Las Vegas’ta düzenlenen etkinlikte Marvel ve Disney beraber çalışarak ortak projelerde yer alacağını duyurdu ve 2019 yılı sonuna kadar tüm filmleri izleyici ile buluşturacak. Gelin bu filmleri hep beraber inceleyelim

 

Solo: A Star Wars Story

25 Mayıs 2018 tarihinde sinemada izleyici ile buluşacak olan A Star Wars Story kısaca Solo, Yıldız Savaşları serisinin ana karakterlerinden olan Han Solo’nun gençlik yıllarını ele almaktadır.

 

İncredibles 2

15 Haziran 2018 tarihinde izleyici ile buluşan İnanılmaz Aile 2, İnanılmaz Aile serisinin devamı olarak gelmektedir. Pixar Animations tarafından hazırlanan ve Disney tarafından izleyiciye sunulan film oldukça eğlenceli

 

Ant Man and the Wasp

Bir yandan baba olmaya çalışıp diğer yandan da kahramanlık görevlerini yapan Scott iki işi beraber götürmek zorundadır. Dyne ve PYM çok acil bir durum için Scott’ın kapısını çalar ve macera başlar.

 

Christopher Robin

3 Ağustosta izleyici ile buluşması beklenen film tıpkı ayı Ted filmine benzemekte aynı zamanda Winnie the Pooh’u anımsatmaktadır.

 

The Nutcraker and the Four Realms

2 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek olan filmde boyutlar arası kapı açabilen bir anahtar Clara’ya vaftiz babasından kalmıştır.

 

Ralph Breaks The İnternet

Piyasaya sürüldükten 6 ay sonra Sugar Rush bir tehlike ile karşı karşıya kalır ve bozulur. Oyunu tekrar düzeltmek isteyen Ralph ve Vanellope internet yardımıyla oyuna girmeye karar verir. Film 21 Kasımda izleyici ile buluşacak

 

Captain Marvel

Carol sıradan hayatına devam ederken, Kree teknolojisi ile kaplı bir patlamaya maruz kalır ve özel güçlere sahip olur. Yeni güçlerine alışan Carol gücünü insanlık için kullanacaktır.

 

Dumbo

Dumbo filminde koca kulaklı dev sirk fili Dumbo’nun oldukça küçük ve sevimli fare ile dostluğu ana konuyu oluşturmaktadır.

 

Avengers Untitled

Marvel Comics’in çizgi romanından uyarlanan film bilim kurgu, macera, aksiyon ve fantastik türünde olacak. Kısaca aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

 

Artemis Fowl

Henüz 12 yaşında olan dahi çocuk Artemis, babasının aniden ortadan kaybolması sonucu kendini bir araştırma içinde bulur. İşin çok ciddi ve büyük olduğunu anlayan Artemis tüm bunlara ek olarak birde perilerle mücadele etmelidir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir