Yazlık Dizilerde Yeni Favori: NGM Yapım’dan Kendi Düşen Ağlamaz

Yazlık Dizilerde Yeni Favori: NGM Yapım’dan Kendi Düşen Ağlamaz
0

NGM Yapım, “Bir Küçük Gün Işığı” ve “Kardeşlerim” gibi başarılı yapımların ardından yeni yazlık dizisi “Kendi Düşen Ağlamaz” ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu yaz ekranda fark yaratmayı hedefleyen dizinin oyuncu seçimleri ve hazırlıkları devam ederken, dizi hakkında merak edilen detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

NGM Yapım Yazın Yeni Dizisi: Kendi Düşen Ağlamaz

Yaz sezonunda izleyicilere yeni bir soluk getirecek olan “Kendi Düşen Ağlamaz” dizisinin yapımcılığını üstlenen NGM, “Bir Küçük Gün Işığı” dizisini sezon sonunda tamamlayarak “Kardeşlerim”e devam edecek ve yeni dizilerle izleyicilerin karşısına çıkacak. Mayıs ayında sete çıkması planlanan “Kendi Düşen Ağlamaz”ın genel yönetmenliğini Emre Kabakuşak üstlenecek.

İnci Balabanoğlu Yönetmen Koltuğunda

Dizinin yönetmenliğini ise deneyimli isim İnci Balabanoğlu yapacak. Şu sıralar oyuncu seçimlerine devam eden yapım ekibi, izleyicilerin beğenisine sunulacak dizi için en uygun isimleri belirlemeye çalışıyor.

Alize ve Serkan’ın Aşk Hikâyesi

“Kendi Düşen Ağlamaz” dizisinin konusu ise otelde staj yapan ailesinin gözbebeği Alize ile tamirci dükkanında çalışan Serkan’ın aşk hikâyesini anlatacak. İkilinin tatlı aşk mücadelesi ve yaşadıkları zorluklar, izleyicilere duygusal anlar yaşatacak.

Yaz Sezonunun Vazgeçilmez Dizisi Olmaya Aday

NGM Yapım’ın yeni yazlık dizisi “Kendi Düşen Ağlamaz”, genç ve dinamik oyuncu kadrosuyla, sıcak yaz günlerinde izleyicilere keyifli saatler yaşatmayı amaçlıyor. Dizinin başarılı yönetmen ve yapımcı kadrosu, eğlenceli ve sürükleyici hikâyesiyle yaz sezonunda diğer yapımları geride bırakarak en çok izlenen diziler arasında yer almayı hedefliyor.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir