Yalı Çapkını Dizisindeki Şaşırtıcı Hata Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu

Yalı Çapkını Dizisindeki Şaşırtıcı Hata Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu
0

Yalı Çapkını dizisinde kimse fark etmemişti! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolünde olduğu Star TV’nin hit dizisi Yalı Çapkını, çekim hatasıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Bu olay, dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmayan ilginç bir sahneyle ortaya çıktı. İşte sosyal medyada konuşulan o sahne…

Yalı Çapkını Dizisi Gündemden Düşmüyor

Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan ve yayınlanan ilk bölümünden itibaren izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Yalı Çapkını dizisi, gündemden düşmüyor. Star TV ekranlarında Cuma akşamları reyting rekorları kıran dizinin yönetmenliğini Burcu Alptekin, senaryosunu ise Mehmet Barış Günger yapıyor.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrollerini paylaştığı fenomen dizi, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Dikkatli İzleyicilerin Gözünden Kaçmayan Çekim Hatası

Her bölümüyle heyecan yaratan dizinin bir sahnesinde yapılan çekim hatası, izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Ferit ve Seyran’ın yatak odasında çekilen sahne, sosyal medyada kısa sürede viral oldu. İşte izlerken kimsenin fark etmediği o hata…

Sosyal Medyada Gündem Olan O Hata

Yalı Çapkını dizisinin 24. bölümünde en çok konuşulan sahnelerden biri, Gülgün’ün Ferit’e söylediklerini duyan Seyran’ın boşanmak istediğini söylediği sahneydi. Ferit ve Seyran’ın yatak odasında konuşma yaptığı esnada yapılan bir hata, izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Ferit’in bu sahnede Seyran’ı ikna etme çabalarını sürdürürken elinde yüzüğünün olması dikkat çekti. Ancak bir diğer görüntüde Seyran, Ferit’e yüzüğünü geri verirken, Ferit’in yüzüğünün parmağında olmaması çok konuşuldu.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir