The Shannara Chronicles 2.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Paylaşıldı!

The Shannara Chronicles 2.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Paylaşıldı!
0

MTV kanalında yayınlanan The Shannara Chronicles dizisinin 10 bölümden oluşan ilk sezonu izleyicileri tarafından çok beğenilmişti. Dizinin sezon finalinden sonra akıllarda tek bir soru vardı;  Dizi ”ikinci sezon onayını alabilecek mi?”. Bazıları dizinin 2.sezon onayını alamadığını söylerken beklenen açıklama gelmiş dizinin 2.sezon onayı aldığı kesinleşmişti.

Terry Brooks’un diziyle  aynı ismi taşıyan kitabından uyarlanan The Shannara Chronicles’in 2.sezonun da ilk sezon olduğu gibi 10 bölümden oluşacağı açıklanmıştı. Her ne kadar 10 bölümden oluşacağı açıklaması yapılsada bu sayının artma ihtimali de bulunuyormuş. Ayrıca dizi toplamda 1.29 milyon gibi oldukça yüksek bir izleyici kitlesi elde etmişti. MTV kanalının başkanı Lefevre’nin dizinin 2.sezon onayı almasıyla ilgili açıklamaları ise şu şekildeydi; ” Dizinin kanal için yeni izleyiciler getirmekle kalmadı, ilgi çekici hikayeler ve karakterlerle bizlere farklı bir dünya sundu. 2. sezonun hikayesini çok merak ediyorum.”

Dizinin 2.sezon 1. bölümü ise dün yayınlandı. Diziyi izleyenler hatırlar son ilk sezonun son bölümünde Ellcrys ölüyor ve iblisler dünyayı tekrar istila ediyordu. Dünyayı kurtarmak için Ellcrys’in tekrar canlandırılması gerekiyordu. Amberle kendini Ellcrys’in tekrar canlanması için feda etmişti. Ellcrys canlandıktan sonra iblisler yok olmuştu. Fantastik bir dünyada geçen The Shannara Chronicles’in yeni sezon ilk bölümünde yeni bir karanlığın yaklaştığını ve Wil,Eretria ve Allanon’un yine bu karanlığa karşı mücadale etmek için bir araya geleceğinin sinyallerini aldık. Ayrıca Allanon’un kızının olduğunu öğrendik. The Shannara Chronicles 2.sezon 2.bölüm fragmanını aşşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir