The I-Land 1.sezon nasıl izlenir? The I-Land 1.sezon ücretsiz izle

The I-Land 1.sezon nasıl izlenir? The I-Land 1.sezon ücretsiz izle
0

Netflix yeni dizilerini tanıtmaya devam ediyor. Netflix tüm dünya çapında yaptıkları yapımlar ile büyük bir şirket haline dönüştü. Özellikle dizilere ayırılan bütçeler ve tüm dünyada milyonlarca üyeleri ile çok büyük bir marka oldular. Durum böyle olunca dünyanın dört bir yanından gelen dizileri büyük bir ekip onaylamakta ve çekilmesine izin vermekteler. Peki The I-Land yeni mini dizisi ne zaman başlıyor? The I-Land dizisi nasıl izlenir? Ücretsiz izlemek isteyenler ve daha fazlası ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer alıyor…

The I-Land dizi konusu

Seçildiler… Sınandılar… Bir grup yabancı, çok geçmeden cennetin hiç de göründüğü gibi olmadığını anlayacak. Gerilim dolu yeni Netflix Mini Dizisi, The I-Land’de görünenin ardında hangi karanlık gerçeklerin saklı olduğunu keşfedin.

Hafızaları silinen ve birlikte bir adaya bırakılan bir grup yabancı, zorlu koşullarda hayatta kalmak için savaşır ve sıkışıp kaldıkları adayla mücadele eder.

Dizinin konusu film olarak yayınlanan bir yapıma benzemekte. Özellikle dizinin konusunu merak eden dizi takipçileri için ise araştırmalar sürüyor. Dizinin konusunu Labirent film serisine benzetenlerin sayısı fazla olsada mini dizi tadındaki dizinin ise çıkması için gün sayılıyor.

The I-Land dizisi ne zaman başlıyor?

Mini Dizi 12 Eylül tarihinde yayında olacak.

The I-Land dizisi başrol oyuncuları kim?

Kate Bosworth ve Alex Pettyfer, “Van Helsing” dizisinin yaratıcısı Neil LaBute imzalı bu bilim kurgu macerada başrolde.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir