Tetikçinin Oğlu Dizisi: Çekim Yerleri, Uyarlama Mı ve Oyuncu Kadrosu

Tetikçinin Oğlu Dizisi: Çekim Yerleri, Uyarlama Mı ve Oyuncu Kadrosu
0

Türk televizyon dünyasına yeni bir soluk getirecek olan Tetikçinin Oğlu dizisi, bu akşam FOX TV’de ilk bölümüyle seyirciyle buluşuyor. Başrollerini Timuçin Esen ve Şevket Çoruh’un paylaştığı dizi, çekim mekanları ve gerçek bir hikaye olup olmadığı konusunda merak uyandırdı. İşte dizinin tüm detayları…

Tetikçinin Oğlu Dizisinin Çekim Yerleri

FOX TV’nin yeni dizisi Tetikçinin Oğlu’nun çekimleri genellikle Bodrum ve Muğla gibi güzel sahil bölgelerinde gerçekleştiriliyor. Bu muhteşem mekanlar, dizinin izleyenleri ekrana kilitleyecek doğal güzellikler sunuyor.

Tetikçinin Oğlu, Başka Bir Yapımdan Uyarlandı mı?

Tetikçinin Oğlu dizisi, başka bir yapımdan uyarlanmamış olup orijinal bir senaryoya sahiptir. Dizinin senaryosunu başarılı senarist Gökhan Horzum kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek oturuyor.

Tetikçinin Oğlu’nun Hikayesi ve Konusu

İskender ve Korkmaz, kırk yıldır birbirine sırtını dayamış iki yakın dosttur. Korkmaz, İskender için her türlü tehlikeye göğüs gerer ve zamanla onun tetikçisi olur. İskender ise Korkmaz sayesinde işlerini büyütür ve korkulan bir adam haline gelir.

İskender’in oğlu Yiğit, babasının gözüne girebilmek için bir plan düzenler fakat beklenmedik olaylar yaşanır. Günübirlik yaşayan Metin ise, o gece başına büyük belalar açacak olan olay yerinde bulunur.

Yiğit’in ölümü üzerine İskender kontrolden çıkar ve Korkmaz’dan oğlunun katilini bulmasını ister. Korkmaz, ipuçlarını takip ederken, büyük bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Artık İskender, Korkmaz ve Metin için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir