Şevkat Yerimdar Kadrosunda İki Yeni İsim!

Şevkat Yerimdar Kadrosunda İki Yeni İsim!
0

Fox’un sevilen dizilerinden Şevkat Yerimdar’ın oyuncu kadrosunda bu hafta 2 yeni ismi ekranlarda göreceğiz. Değerli olan oyuncuları kadrosuna katmaya ve ağırlamaya devam eden Şevkat Yerimdar’ın bu hafta Cuma günü yayınlanacak olan bölümünde karşımıza farklı yaşam tarzı ve projeleriyle adından çokça söz ettiren birçok insanın dilinden düşürmediği şarkıları söyleyen Gökhan Türkmen konuk olacak.

Başrollerinde Başak Parlak, Özgürcan Çevik, Murat Akkoyunlu, Salih Kalyon ve Suzan Aksoy’un yer aldığı Şevket Yerimdar dizisin de konuk oyuncu olarak yer alacak olan Gökhan Türkmen’in yanı sıra son olarak ”Poyraz Karayel” dizisinde karşımıza çıkan ve 2016 yılında düzenlenen Altın Kelebek Ödül Törenin de ”En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü” ne layık olarak görülen Ata Berk Mutlu da Şevkat Yerimdar’ın oyuncu kadrosuna katılan bir diğer yeni isim oldu.

17 Kasım Cuma akşamı Fox TV’de ekranlara gelecek olan yeni bölümüyle izleyiciyle buluşacak olan Şevkat Yerimdar’da bu yeni iki ismin oynayacakları rolde oldukça merak edilen sorulardan bir tanesi. Gökhan Türkmen ve Ata Berk Mutlu’nun yeni bölümde karşımıza çıkacak olması dizinin reytinglerini de etkileyecek mi bunu da hep birlikte cuma gününü bekleyip göreceğiz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir