Ransom Dizisi 2.Sezon Onayı Aldı!

Ransom Dizisi 2.Sezon Onayı Aldı!
0

Amerikan CBS kanalı yaptığı açıklama ile Ransom dizisi için 2.sezon onayı verdiğini yaptığı açıklamayla birlikte izleyicilerine duyurdu.

 

Geçtiğimiz aylarda dizinin iptal olduğu yönünde haberler çıkmış ve bu haberlerle ilgili CBS kanalından herhangi bir açıklama yapılmamıştı. 13 bölümden oluşan ilk sezonu 1 Ocak tarihinde başlayıp Nisan ayında izleyicilerine veda eden Ransom dizisi 6 aylık bir aradan sonra tekrar izleyicileriyle buluşacak.

Luke Roberts’ın başrolünde yer aldığı dizide Maxine Carlson rolünde Sarah Green, Oliver Yates rolünde Brandon Jay McLaren ve Zara Hallam rolünde Nazneen Contractor gibi oyuncular yer alıyor. Çok tehlikeli olmasına rağmen dünya üzerindeki kaçırılma olaylarını araştırıp, fidye durumlarının çözümü ve rehine durumları ile ilgili görüşme gibi konularda uzman olan Eric Beaumon ve onun ekibini konu alıyor. Ayrıca Beaumon’un tehlikeli suçlularla karşılaşması durumunda hiçbir şekilde şiddet kullanmayan, şiddete başvurmayı reddeden, içgüdüleri ile hareket eden bir kişileğe sahip olduğunuda belirtelim. Aksiyon, Drama ve Suç türündeki Ramson dizisinin 13 bölümden oluşacak olan 2.sezonunun çekimleri Macaristan’da yapılacak olup önümüzdeki yıl izleyicileriyle buluşacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir