Kanal D’de Yeni Yarışma Programı Yıldız De Bana Başlıyor!

Kanal D’de Yeni Yarışma Programı Yıldız De Bana Başlıyor!
0

Kanal D ekranlarında yakında izleyiciyle buluşacak olan ve oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmayı hedefleyen “Yıldız De Bana” yarışma programının heyecanı giderek artıyor. Büşra Pekin’in sunumuyla ekrana gelecek olan bu yepyeni program, izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Jüri Üyeleri ve Yaratıcı Yönetmen

Yarışmanın jüri koltuğunda Hülya Avşar, Büşra Pekin ve Zafer Algöz gibi ünlü isimler yer alırken, yaratıcı yönetmenliğini Hamdi Alkan üstleniyor. İlk tanıtımının yayınlanmasıyla birlikte büyük bir merak uyandıran “Yıldız De Bana”, seyirciyi ekrana bağlayacak etkileyici bir yarışma programı olmaya aday.

Büşra Pekin’in Heyecanı

Yarışma programıyla ekrana dönecek olan sevilen oyuncu Büşra Pekin, “Yıldız De Bana” için oldukça heyecanlı olduğunu belirtiyor. Pekin, “Sektöre yeni ve yetenekli isim kazandırmayı amaç edinmiş bir program…Ve amaca doğru ilerlerken çok eğleneceğiz. Gençler için önemli bir fırsat, Kanal D ekranında yeteneklerini gösterecekler ve umarım jüri olarak biz de seyirci de izlemeye doyamayacağız.” şeklinde konuştu.

Yarışmacılar ve Program Formatı

Eğlenceli vakit geçirtecek olan yarışma programında, 9 kadın ve 9 erkek olmak üzere toplam 18 yarışmacı yer alacak. Pastel Yapım imzalı “Yıldız De Bana”, oyunculuk sektöründe kendini göstermek isteyen genç yeteneklere büyük bir fırsat sunuyor. Katılımcılar, Kanal D ekranlarında yeteneklerini sergileyerek hem jüri üyelerini hem de seyircileri etkilemeye çalışacaklar.

Yakında Kanal D’de!

Yeni ve yetenekli isimlerin keşfedileceği, heyecan dolu anların yaşanacağı “Yıldız De Bana” yarışma programı, yakında Kanal D ekranlarında olacak. Jüri üyelerinin tecrübeleri ve sektördeki başarılarıyla desteklenen bu program, yeni oyuncu adayları için önemli bir platform oluşturacak.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir