Dönence Dizisi Bu Yaz Ekranlarda Fırtına Gibi Esecek! Detaylar, Oyuncular ve Yayın Tarihi

Dönence Dizisi Bu Yaz Ekranlarda Fırtına Gibi Esecek! Detaylar, Oyuncular ve Yayın Tarihi
0

Kanal D’nin yeni fenomen dizisi belli oldu! Bu yazın en çok konuşulan dizisi Dönence olacak. Kanal D, birbirinden başarılı fenomen dizilerle büyük kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Seyirci, bu yazın en gözde dizisi Dönence’nin heyecanını şimdiden yaşamaya başladı. Dönence dizisinin konusu, oyuncuları ve yayın tarihi merak konusu oldu. İşte tüm detaylar:

Dönence Dizisinin Hikayesi ve Konusu

Kanal D, Yargı, Üç Kız Kardeş, Kraliçe, Camdaki Kız ve Veda Mektubu gibi popüler dizilerin yayın kanalı olarak tanınıyor. Bu yazın en iddialı dizisi olan Dönence, izleyicisiyle bu yaz buluşacak. İç Yapımlar tarafından Kanal D için hazırlanan ve İsrail formatından uyarlanan Dönence’nin yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturuyor. Senaryosu Nuray Uslu tarafından kaleme alınan dizi, Foça’da çekilecek.

Dönence dizisi, Exceptional adlı İsrail dizisinden uyarlanarak, gençlik hikayesini konu alacak. Asperger sendromlu kardeşi Gülce olan Gece adlı genç kızın hikayesini anlatan Dönence, kardeşinin eğitim alacağı okul için İstanbul’dan taşınmasıyla ilginç bir hale dönüşecek.

Dönence Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Yayın Tarihi

Dönence dizisinin oyuncu kadrosu ve yayın tarihi de büyük bir merakla bekleniyor. Mayıs başında yayın hayatına başlaması planlanan dizinin cast görüşmeleri halen devam ediyor. Bu heyecan verici dizinin oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı henüz netleşmedi.

Dönence’nin Yayın Günü ve Çekimleri

Dönence’nin yayın günü ve çekim süreci de merakla beklenen konular arasında. Dizinin yayın günü ve saatine dair kesin bilgiler henüz açıklanmamış olsa da, seyirci dizinin başlamasını iple çekiyor. Çekimlerinin Foça’da gerçekleşeceği bilinen dizi, bu yaz ekranlarda büyük bir etki yaratması bekleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir