Çağatay Ulusoy’un Partneri Belli Oldu!

Çağatay Ulusoy’un Partneri Belli Oldu!
0

Çağatay Ulusoy’un oynayacağı yeni Netflix dizisindeki partneri belli oldu.

En son oynadığı İçerde dizisinin bitmesiyle beraber ekranlardan uzak kalan yakışıklı ve popüler oyuncu Netflix ile öyküsü, senaryosu ve oyuncularıyla beraber bir Türk dizisi için anlaşmışlardı. Çağatay Ulusoy’a dizide eşlik edecek partneri de artık kesinleşti. Netflix dizisinde Çağatay Ulusoy’a Burcu Biricik eşlik edecek.

Dizinin çekim ve yayın tarihi git gide yaklaşırken hayranları içinde heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Netflix’in dijital platformunda 2018 yılı başlarında vizyona girecek olan çekimlerini 03 Medya’nın gerçekleştirdiği ”Kara Kalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi” dizisi de Çağatay Ulusoy kadar merakla bekleniliyor.

Diziyle ilgili yeni bir detayın kulislerde konuşulduğu ileri sürülen iddialara göre aynı adı taşıyan kitaptan uyarlanan dizi için adı ”Güneş” olan kadın kahraman arayışları sürüyordu. Kuliste konuşulanlardan dışarıya sızdırılanlar arasında tereddüt ettiren yazılar olsa da TRT İspanyol’un haberine göre Çağatay Ulusoy’un partnerinin Burcu Biricik olduğunu öğrendik.

Karakterin adı ”Güneş” olunca izleyicilerin gözleri ironisiz bir güneş arayacak doğal olarak. Güneş karakteri güzelliğinden dolayı bazı şanssızlıklara uğrayan bir karakter olarak biliniyor. Bu güzel karakteri canlandıracak bir de güzel oyuncu lazımdı ki onunda Burcu Biricik olduğu kesinleşti diyebiliriz.

Tabiri yerindeyse hem güneş kadar parlak hemde güneş kadar güzel olan oyuncu hem sıcacık hemde şanssız bir kadını canlandıracak kadar da güçlü bir oyuncu. Dünya çapında bir oyuncu olma yolunda aday gösterilen Çağatay Ulusoy gibi Burcu Biricik de dünya çapında bir oyuncu olma özelliğine sahip. Netflix’in Türk dizisinde yan yana gelecek olan bu iki oyuncunun hem görsel hemde oyun olarakta birbirlerini tamamlayıp tamamlayamayacakları merak ediliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir